سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

باهنر: جامعه اسلامی مهندسین به شرط اعتدال به دولت کمک خواهد کرد

باهنر ادامه داد: مشکلات مملکت کم نیستند و امیدواریم با تدبیر و در سایه توجهات امام عصر(عج) حل شوند تا سطح زندگی مردم ارتقا پیدا کند.
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جامعه اسلامی مهندسین به شرط اعتدال، خرد ورزی و اصول گرایی و همچنین پایبندی به ارزش‌های اسلامی به دولت کمک خواهد کرد.

محمدرضا باهنر ظهر شنبه در دیدار اعضای شورای مرکزی جامعه مهندسین با آیت الله العظمی نوری همدانی بیان کرد: جامعه اسلامی مهندسین با بیش از 20 سال سابقه سیاسی، فرهنگی و اجتماعی همواره دارای خط مشی پیروی از روحانیت مبارز، مراجع و در رأس آن مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد: همه تلاش جامعه مدرسین در امور سیاسی از چند دهه گذشته این بوده است که از مسیر روحانیت، مرجعیت و رهبری جدا نشود.

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین گفت: امسال با نام و یاد حضرت زهرا(س) آغاز شده و با نام ایشان نیز پایان می‌یابد که این امر نشاندهنده این است که سالی پربرکت در پیش خواهد بود.

وی تصریح کرد: جامعه اسلامی مهندسین به دولتمردان اعلام کرده است که به شرط اعتدال، خرد ورزی و اصول گرایی و همچنین پایبندی به ارزش‌های اسلامی به دولت کمک خواهد کرد تا مشکلات مملکت را با سرپنجه تدبیر بتوان حل کرده و سطح عمومی وضعیت مردم و نظام جمهوری اسلامی را ارتقا داد.

باهنر ادامه داد: مشکلات مملکت کم نیستند و امیدواریم با تدبیر و در سایه توجهات امام عصر(عج) حل شوند تا سطح زندگی مردم ارتقا پیدا کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠١-١٣٩٣, ٢٠:١٣

   

پر مبحث ترین ها