سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اکرمی: برخی شهرتشان به بد زبانی است

بروز شده : ٨-٠٢-١٣٩٣, ١٠:٢۴    نسخه چاپی    
این برادران قبل از آنکه صورت مسئله را بررسی کنند، به خاطر گزارش برخی از سایت ها، پشت تریبون مسائلی را مطرح کردند که اصلا مناسب و صحیح نبود، بر فرض که این گزارشات درست بود، اشاعه ی آن توسط این برادران کار مناسب و شایسته ای نبود.
حجت الاسلام و المسلمین سیدرضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در واکنش به تهدید روح الله حسینیان مبنی بر انتشار فیلم مراسم مهمانی همسر رئیس جمهور به خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری «انتخاب» گفت: دنیا خانه ی آزمون و آزمایش است و هر فردی در مواقع مختلف مورد آزمون و آزمایش قرار می گیرد، هم با کارهای خوب و هم با کارهای نامناسب.

وی افزود: انچه در مجلس توسط آقای حسینیان و برخی دیگر به صورت نطق یا تذکر مطرح شد، نمونه ی نامناسب آزمایش و امتحان بود.
اکرمی اضافه کرد: این برادران قبل از آنکه صورت مسئله را بررسی کنند، به خاطر گزارش برخی از سایت ها، پشت تریبون مسائلی را مطرح کردند که اصلا مناسب و صحیح نبود، بر فرض که این گزارشات درست بود، اشاعه ی آن توسط این برادران کار مناسب و شایسته ای نبود.
وی ادامه داد: خانم هایی که در این مراسم شرکت کردند، نقل کرده اند که نه رقصی در کار بوده و نه اعطای سکه و سفره تشریفایی.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری تصریح کرد: بنابراین مطلبی که اصلا اساسی ندارد بازگو شده است. این مسئله نشانگر آن است که این برداران در این آزمون و امتحان اخلاقی نمره ی قبولی نخواهند گرفت و بدانند هرکه با آبروی کسی بازی کند حتما با آبروی آنها بازی خواهد شد.
اکرمی با بیان اینکه نمی توان کار خلاف یک روحانی را به معنای لکه دار شدن لباس روحانیت قلمداد کرد به «انتخاب»، گفت: در بازار، با فروش جنس تقلبی توسط یک کاسب، بازار بی اعتبار نمی شود، در بین روحانیت نیز چنین است. در واقع بین همه ی طبقات هم افراد متعهد و پاک و متدین داریم و هم افراد غیرمتدین.

وی با اشاره به انتقاد باهنر از تهدیدات اعضای جبهه پایداری بیان داشت: این برادران باید اعاده حیثیت کنند، باید این مسئله را جبران کنند نه اینکه بگویند نوار داریم، اصلا مگر نواری گرفته شده؟ اگر کسی گرفته، خلاف کرده و باید پاسخگو باشد. چرا یک جلسه ی زنانه را فیلمبرداری کردید؟
رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در واکنش به انتشار فیلمی علیه رئیس جمهور گفت: عده ای نان دعوای خودشان را می خورند و به دنبال شهرت و عنوان هستند، بالاخره از کوزه همان برون تراود که در اوست.
وی افزود: بعضی ها نانشان در دعوا، بداخلاقی و شهرتشان این است که بدزبان، بدقلم و بعدعمل باشند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٢-١٣٩٣, ١٠:٢۴

   

پر مبحث ترین ها