سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مسئول بررسی سوال نمایندگان در هیات رییسه مجلس خبر داد:

انصراف برخی نمایندگان از پیگیری سوال خود از وزرا

بروز شده : ٩-٠٢-١٣٩٣, ١٧:۵١    نسخه چاپی    
«شاهین محمدصادقی» درباره کاهش و یا افزایش حجم سوالات نمایندگان از وزرا گفت: چهار تن از نمایندگان مجلس با نگارش نامه ای از پرسش های خود انصراف داده اند که یکی از این نمایندگان محمدرضا تابش بود که از سه سوال خود انصراف داد.
مسوول بررسی سوال نمایندگان در هیات رییسه مجلس گفت: برخی نمایندگان با نگارش نامه رسمی پرسش های خود را از وزرای دولت یازدهم پس گرفته اند.

«شاهین محمدصادقی» روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا، درباره کاهش و یا افزایش حجم سوالات نمایندگان از وزرا گفت: چهار تن از نمایندگان مجلس با نگارش نامه ای از پرسش های خود انصراف داده اند که یکی از این نمایندگان محمدرضا تابش بود که از سه سوال خود انصراف داد.

نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: 16 اردیبهشت ماه چند وزیر برای پاسخ به سوال نمایندگان در صحن علنی مجلس حضور می یابند تا روند رسیدگی به سوالات نمایندگان نیز تسریع شود.
محمدصادقی درباره تعامل میان دولت و مجلس نیز گفت: همه ما تمایل داریم تعامل بهتری بین قوای مجریه و مقنه وجود داشته باشد زیرا هرچه قدر دعوا باشد دود آن به چشم مردم می رود.

نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی درباره انتخابات هیات رییسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این انتخابات چهارم خرداد برگزار می شود.
محمدصادقی درباره تهیه مستند «من روحانی هستم» نیز گفت: من این فیلم را ندیده ام که نظری درباره آن بدهم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٢-١٣٩٣, ١٧:۵١

   

پر مبحث ترین ها