سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حقیقت پور:

ایران هیچگونه مذاکره ای با گروهک تروریستی پژاک ندارد

تجزیه کردستان از ایران رویای خامی است که آن ها در ذهنشان می پرورانند چرا که نه کردستان عراق مستقل خواهد شد و نه مردم عراق اجازه تفکیک این بخش را می دهند، جغرافیایی که کرد ها امروز در بین کشور های منطقه مانند سوریه و ترکیه دارند این گونه رفتارها باعث واکنش از سوی این کشورها می شود و به همین علت شاهد این اقدامات نخواهیم بود.
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بر برخورد قاطع با گروه های تروریستی تاکید کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچگونه مذاکره ای با این گروهک تروریستی ندارد و از حقوق مردم ایران و استقلال کشور دفاع می کند.

منصور حقیقت پور در گفت و گو با خانه ملت، در واکنش به اعلام آمادگی گروهک تروریستی پژاک برای مذاکره با ایران، گفت: پژاک یک گروهک تروریستی و مجرم است و باید در دادگاه های صالحه به جرائم امنیتیش رسیدگی شود.

نماینده اردبیل، نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران هیچگونه مذاکره ای با این گروهک تروریستی ندارد و از حقوق مردم ایران و استقلال کشور دفاع می کند.
این نماینده در مجلس نهم، گفت: با گروهک تروریستی بر خورد قاطع خواهد شد و اجازه نمی‌دهیم تا با شکل عوض کردن ادعای سهم خواهی کنند.

حقیقت پور تصریح کرد: اعضای گروهک تروریستی پژاک باید خود را به دادگاه های صالحه معرفی کنند تا اگر جرمی دارند رسیدگی شود در غیر این صورت با تضمین می توانند مانند شهروندان در منطقه مورد نظرشان زندگی کنند.

وی افزود: تجزیه کردستان از ایران رویای خامی است که آن ها در ذهنشان می پرورانند چرا که نه کردستان عراق مستقل خواهد شد و نه مردم عراق اجازه تفکیک این بخش را می دهند، جغرافیایی که کرد ها امروز در بین کشور های منطقه مانند سوریه و ترکیه دارند این گونه رفتارها باعث واکنش از سوی این کشورها می شود و به همین علت شاهد این اقدامات نخواهیم بود.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تصریح کرد:جمهوری اسلامی ایران اجازه ایجاد نا امنی از سوی گروهک های تروریستی همچون پژاک را نخواهد داد و سپاه قهرمان به تمامی تحرکات در منطقه پاسخ خواهد داد و به هیچ وجه اجازه شیطنت در منطقه به آن ها نخواهیم داد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٢-١٣٩٣, ٢٠:٣٩

   

پر مبحث ترین ها