سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سبحانی‌نیا مطرح کرد:

نمایندگان مجلس 5 خرداد به دیدار رهبر معظم انقلاب می‌روند

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده انتخابات هیأت رئیسه مجلس روز (یکشنبه 4 خرداد) انجام می‌شود و نمایندگان روز بعدی به دیدار معظم‌له می‌روند.
عضو هیأت رئیسه مجلس، با اشاره به نشست مشترک کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس در شنبه هفته ‌آینده با سفرای ایران در افغانستان و عراق، گفت: این نشست با هدف بررسی روند انتخابات در این کشورها تشکیل می‌شود.

حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خانه ملت، با اعلام اینکه نمایندگان مجلس روز (دوشنبه 5 خرداد) به دیدار رهبر معظم انقلاب می‌روند، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده انتخابات هیأت رئیسه مجلس روز (یکشنبه 4 خرداد) انجام می‌شود و نمایندگان روز بعدی به دیدار معظم‌له می‌روند.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی، در تشریح دستور کار هفته آینده کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، افزود: این کمیسیون در روز (شنبه 20 اردیبهشت) نشستی را با حضور مسئولان و سفرای جمهوری اسلامی ایران در کشورهای افغانستان و عراق برای بررسی روند انتخابات در این کشورها برگزار می‌کند.

عضو هیأت رئیسه مجلس، ادامه داد: همچنین عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور با حضور در نشست علنی روز (یکشنبه 21 اردیبهشت) مجلس به سؤالات یونس اسدی و علی ایرانپور پاسخ می‌دهد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٢-١٣٩٣, ١٧:١٢

   

پر مبحث ترین ها