سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

امام جمعه طبس: لباس «اشتون» ترفند جدید است

وی با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال تحمیل برخی موارد در قالب توافقنامه هسته‌ای ایران است، یادآور شد: کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اقدامی عجیب این بار با لباس ایرانی در مذاکرات هسته‌ای حاضر شده که این هم قطعاً یک ترفند و بازی جدید است.
امام جمعه طبس گفت: کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اقدامی عجیب این بار با لباس ایرانی در مذاکرات هسته‌ای حاضر شده است که این هم قطعاً یک ترفند و بازی جدید است.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم مهاجریان مقدم در خطبه‌های این هفته نماز جمعه طبس با اشاره به ادامه مذاکرات گروه 1+5 درباره موضوع هسته‌ای ایران، اظهار داشت: مذاکرات در حال طی مراحل بسیار مهمی است که دقت و حساسیت بیشتر تیم مذاکره‌کننده ایران را می‌طلبد.

وی با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال تحمیل برخی موارد در قالب توافقنامه هسته‌ای ایران است، یادآور شد: کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اقدامی عجیب این بار با لباس ایرانی در مذاکرات هسته‌ای حاضر شده که این هم قطعاً یک ترفند و بازی جدید است.

خطیب جمعه طبس تصریح کرد: همان‌طور که قبلاً هم گفته شده و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بارها تأکید فرموده‌اند، تیم مذاکره‌کننده کشورمان باید همواره خطوط قرمز نظام و مصلحت مردم و کشور را در نظر داشته باشند و در مقابل فشارها و تهدیدهای دشمنان منفعل نشوند.

به گزارش فارس، وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع معلمان و متولیان آموزش و پرورش، بیان کرد: آموزش دانش، تفکر، رفتار و سبک زندگی اسلامی به دانش‌آموزان از وظایف معلمان است که باید مورد توجه تمامی متولیان آموزش و پرورش از وزیر گرفته تا مدیران کل و مدیران شهرستان‌ها و معلمان قرار گیرد.

امام جمعه طبس ادامه داد: مهمترین خصوصیات معلمان از نظر رهبر معظم انقلاب صبر، عقل، تدین، اهل اقدام و ابتکار، دوری از تنبلی، مهربان، دارای حلم و شجاعت، مؤدب، و پرهیزکاری است.

وی افزود: براساس توصیه مقام معظم رهبری باید در انتصاب مدیران آموزش و پرورش تنها به موضوع کارایی افراد توجه شده و از سیاسی‌کاری پرهیز شود، چراکه داشتن نگاه‌های جریانی، سیاسی، حزبی و جناحی برای آموزش و پرورش سم است.
مهاجریان مقدم در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به آغاز فصل برداشت گندم و جو، از کشاورزان خواست تا در زمینه محاسبه دقیق و پرداخت زکات غفلت نکنند.

تسلیت سالروز وفات حضرت زینب(س)، اشاره به مسایل کشور سوریه، بیان برخی از مصادیق سبک زندگی اسلامی، گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات، اشاره به سالروز اعلام موجودیت رژیم اشغالگر قدس، اشاره به سالروز رحلت آیت‌الله بهجت، گرامیداشت هفته معدن، و اشاره به سالروز آغاز تحریم اقتصادی ایران به وسیله آمریکا، از دیگر سخنان حجت‌الاسلام سید ابراهیم مهاجریان مقدم در خطبه‌های این هفته نماز جمعه طبس بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٢-١٣٩٣, ١٧:٠٨

   

پر مبحث ترین ها