سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تهدید وزیر کشور به استیضاح

آقای وزیر! یک جا به مجلس استانی یا فرمانداری به مجلس توهین می‌کند، مجلس که جای بحث و تصمیم‌گیرنده است هیچ برخوردی صورت نمی‌گیرد گویا وزیر کشور از خود اختیاری ندارد اما جای دیگر فرمانداری از سخنرانی یک آقا جلوگیری می‌کند وادارش می‌کند استعفا دهد.
استعفای یک فرماندار باعث شد وزیر کشور به استیضاح تهدید شود.

نماینده مردم قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عزل یکی از فرمانداران کشور گفت که استیضاح وزیر کشور را به هیأت رئیسه مجلس خواهیم داد.

کمال علیپور نماینده مردم قائم‌شهر در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) پارلمان طی تذکری شفاهی وزیر کشور را خطاب قرار داد و گفت: آقای وزیر! یک جا به مجلس استانی یا فرمانداری به مجلس توهین می‌کند، مجلس که جای بحث و تصمیم‌گیرنده است هیچ برخوردی صورت نمی‌گیرد گویا وزیر کشور از خود اختیاری ندارد اما جای دیگر فرمانداری از سخنرانی یک آقا جلوگیری می‌کند وادارش می‌کند استعفا دهد.
این نماینده مجلس تاکید کرد: وزیر کشور باید در این زمینه پاسخگو باشد، همکاران عزیزم از دیروز پیگیری کردند تا استیضاح وزیر کشور تقدیم هیأت رئیسه شود.

به گزارش خبرآنلاین، رحمانی فضلی درباره نتیجه بررسی‌های هیات پیگیری علل لغو همایش ملی تبیین شخصیت علمی حضرت امام خمینی (ره) در بروجرد گفته بود: فرماندار بروجرد ضمن پذیرش قصور خود استعفا داد. استعفایی که ایشان داده است، از طرف استاندار پذیرفته شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠٢-١٣٩٣, ١۶:۴۴

   

پر مبحث ترین ها