سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بهزاد نبوی تکذیب کرد

مطالب منتسب به اینجانب در فیس بوک آقای داوری در مورد سرکار خانم زهرا مصطفوی و حجه الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری کذب محض بوده و بدینوسیله قویا تکذیب می شود. اصولا اینجانب نامبرده را نمی شناسم و در سال ۱۳۷۵ نیز دیداری با ایشان نداشته ام.
بهزاد نبوی برخی اخبار پیرامون خود را پس از آزادی از زندان در فضای رسانه ای را تکذیب کرد.

به گزارش فرارو، نبوی، خبر یکی از رسانه های که از او نقل کرده بود: «این نسخه شفا بخش من است. همه باید خفه خون بگیریم.» را کذب دانست. نبوی همچنین برخی مطالب منتشر شده توسط غلامعلی رجایی درباره خود را صحیح ندانست.

متن توضیحات بهزاد نبوی به نقل از فصل اعتدال به شرح زیر است:

طی ۲۰ روزی که از پایان مدت محکومیت و آزادیم از زندان می گذرد، بدلیل دیدارهای متداول دوستان و علاقندان، فرصت رجوع به اخبار و مطالب وسایل ارتباط جمعی و فضای مجازی نیافته بودم. امروز با مطالعه گذری برخی از آنها به مطالبی برخورد کردم که نیاز به تکذیب و توضیح در مورد آنها را ضروری دانستم:

۱- مطالب سایت "مشرق” جز یک مورد همگی کذب محض بوده و مواضع خود سایت نامبرده است. تنها مورد نزدیک به واقعیت مطلب ظنز گونه ی من مبنی بر اینکه "خوب است همه خفه شویم” و حذف تمام توضیحات قبل و بعد از آن بوده است. بدینوسیله تمام مطالب مندرج در مورد حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای عبدالله نوری، مجلس ششم، اصلاح طلبان و "مستی قدرت” تکذیب می شود.

۲- مطالب منتسب به اینجانب در فیس بوک آقای داوری در مورد سرکار خانم زهرا مصطفوی و حجه الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری کذب محض بوده و بدینوسیله قویا تکذیب می شود. اصولا اینجانب نامبرده را نمی شناسم و در سال ۱۳۷۵ نیز دیداری با ایشان نداشته ام.

۳- مطالب مندرج در وبلاگ برادر عزیزم غلامعلی رجایی در مورد اینکه "گاهی کتک هم نوش جان می کرده ام” صحیح نیست. در تمام دوران محکومیت نه تنها هرگز چنین اتفاقی نیافتاده، بلکه تمامی برخوردها محترمانه بوده است. ضمن تشکر و پوزش از این برادر عزیز، برخی مطالب منقول از اینجانب نیز دقیق و کامل نبوده است.

۴- مطلب ۵ اسفند ۱۳۹۲ بسیج سبزوار مبنی بر درخواست عفو اینجانب کذب محض بوده و اینجانب پس از طی یک دوره محکومیت ۵ ساله در ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ آزاد شده ام.

۵- مطالب مندرج در سایتهای مختلف مبنی بر اینکه در تمام دوران محکومیت در انفرادی بوده ام نیاز به توضیح دارد. تمام دوران محکومیت خود را در بازداشتگاه ۲- الف زندان اوین بوده ام و در این مدت حدود یک سال در خدمت برادر عزیز جناب آقای دکتر عبدالله رمضان زاده و جمعا یکی دوماه در خدمت برادران عزیز، عرب سرخی، صفایی فرهانی، مصطفی تاجزاده، امین زاده و میردامادی بوده ام. بقیه مدت یا تنها و یا به همراه یک یا دو نفر زندانی غیر سیاسی بوده‌ام.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٣-١٣٩٣, ١۶:٠۶

   

پر مبحث ترین ها