سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پورمحمدی: گزارش‌های صداوسیما در ارتباط با دولت برایمان عادی شده است

بروز شده : ۵-٠۴-١٣٩٣, ٠٩:١۵    نسخه چاپی    
در مورد دولت صدا و سیما گزارش‌های زیادی منتشر می‌کند و دیگر برای دولت عادی شده، حساسیت دولت کمتر شده و بنا شده که ما عکس‌العملی نشان ندهیم، اما گزارش‌های صدا و سیما در ارتباط با قوه قضاییه کمتر است. بنابراین حساسیت بیشتری وجود دارد ولی در مجموع در ارتباط با کل قضیه باید تدبیر مناسبی در نظر گرفته شود.
وزیر دادگستری در مورد واکنش آیت‌الله آملی‌لاریجانی در حاشیه آیین تجدید میثاق با آرمان‌های امام در ارتباط با برنامه‌ای که از صدا و سیما در ارتباط با این قوه منتشر شده بود گفت: در مورد مسائل و موضوعاتی که صدا و سیما مطرح می‌کند باید بررسی‌های کاملی شود و منتشر شود.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین پورمحمدی در حاشیه جلسه روز گذشته هیات دولت اظهار کرد: معمولا جامعه نسبت به مسایل منفی زودتر عکس‌العمل نشان می‌دهد، ولی در مورد مسائل مثبت این عکس‌العمل را به سرعت ندارد و گاهی برایش قابل قبول نیست و آن را بعضا نوعی توجیه عملکرد می‌داند.

وی ادامه داد: موضوعات منفی کل جامعه را فرا می‌گیرد و وقتی که یک جواب مثبت در مورد آن منتشر می‌شود چون ممکن است در یک برنامه‌ای دیگر و دو هفته بعد این جواب مثبت داده شود و افرادی که بیننده آن برنامه هستند ممکن است اصلا آن موضوع یادشان نباشد.
وی ادامه داد:‌ در مورد دولت صدا و سیما گزارش‌های زیادی منتشر می‌کند و دیگر برای دولت عادی شده، حساسیت دولت کمتر شده و بنا شده که ما عکس‌العملی نشان ندهیم، اما گزارش‌های صدا و سیما در ارتباط با قوه قضاییه کمتر است. بنابراین حساسیت بیشتری وجود دارد ولی در مجموع در ارتباط با کل قضیه باید تدبیر مناسبی در نظر گرفته شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۴-١٣٩٣, ٠٩:١۵

   

پر مبحث ترین ها