سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ناطق نوری: در دولت دکتر روحانی به شایسته‌ سالاری توجه شده است

ملاک انتخاب مدیران، شایسته سالاری است و کجایی بودن و بر اساس گروه و جریان عمل کردن آن‌ها، ملاک نیست.
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه به شایسته سالاری و توازن در انتخاب مدیران در دولت دکتر روحانی توجه شده است، گفت: ملاک انتخاب مدیران، شایسته سالاری است و کجایی بودن و بر اساس گروه و جریان عمل کردن آن‌ها، ملاک نیست.

حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری شامگاه چهارشنبه در دیدار ربیع فلاح استاندار مازندران در روستای «اوزکلا» بخش بلده نور با اشاره به این نکته که باید به طریق اولی شایسته را از همان منطقه انتخاب کرد و اگر نبود، شایستگانی از مناطق دیگر به کار گرفته شوند، ابراز امیدواری کرد دولت یازدهم بتواند موضوع شایسته سالاری را درست کند.

رییس پیشین مجلس شورای اسلامی به مشکلات زباله، آب شرب و فرسودگی لوله ها، کمبود بیمارستان و مراکز درمانی، راه های دسترسی روستایی و کنارگذر شهرستان نور استان مازندرن اشاره کرد و گفت: هر چند خدمات‌دهی از سوی مسوولان مطلوب‌تر شده است، اما در صورت وجود بودجه و بر اساس قوانین و مقررات و برنامه، به مشکلات مردم باید بیشتر رسیدگی شود.

حجت‌الاسلام ناطق نوری به اهمیت حفظ محیط زیست و منابع طبیعی در مازندران اشاره کرد و بیان داشت: باید بر فعالیت پیمانکارانی که در حوزه راه و شهرسازی فعالیت می کنند، بیشتر نظارت شود.
وی با بیان اینکه پیمانکار جاده آب پری به بلده نور با هدف برداشت از واریزه‌های کوهی، طبیعت منطقه را دستخوش تغییرات کرده است، خاطر نشان کرد: محل دفع زباله نور در جنگل های منطقه نیز باید تغییر کند.

بازرس ویژه و مشاور رهبر معظم انقلاب برتوجه بیشتر به واگذاری معادن شن و ماسه مناطق کوهستانی و ییلاقی منطقه تاکید کرد.
وی به مشکلات فرسودگی لوله‌های آب روستاهای بخش بلده به ویژه اوزکلا اشاره کرد و بیان داشت: هم اکنون حدود ۴۰ درصد آب این روستا به دلیل فرسودگی لوله به هدر می‌رود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠۴-١٣٩٣, ١۵:١٧

   

پر مبحث ترین ها