سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس‌جمهور 15 مرداد به استان چهارمحال و بختیاری سفر می‌کند

بهره‌برداری از پروژه‌های استان به ویژه در حوزه‌های راه و راه آهن، فرودگاه، کشاورزی و بررسی موضوعاتی مانند اشتغال و گردشگری در دستور کار قرار دارد.
عضو مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری، با اشاره به سفر استانی رئیس‌جمهور و هیأت دولت به استان چهارمحال و بختیاری در چهارشنبه این هفته، گفت:‌ سخنرانی در جمع مردم استان، دیدار با نخبگان، دانشگاهیان ، خانواده شهدا، ‌اساتید دانشگاه در برنامه کاری رئیس‌جمهور در سفر به استان قرار دارد.

حمیدرضا عزیزی فارسانی در گفت‌وگو با خانه ملت، از سفر دو روزه رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت به استان چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: این سفر استانی از روز (چهارشنبه 15 مرداد) با هدف بررسی مشکلات این استان آغاز می‌شود.

نماینده مردم فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، در تشریح اهداف و برنامه‌های سفر استانی رئیس‌جمهور به استان چهارمحال و بختیاری، افزود: بهره‌برداری از پروژه‌های استان به ویژه در حوزه‌های راه و راه آهن، فرودگاه، کشاورزی و بررسی موضوعاتی مانند اشتغال و گردشگری در دستور کار قرار دارد.
عضو مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری، ادامه داد: همچنین سخنرانی در جمع مردم استان، دیدار با نخبگان، دانشگاهیان و خانواده شهدا در برنامه کاری رئیس‌جمهور در سفر به استان قرار دارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۵-١٣٩٣, ١٧:١٩

   

پر مبحث ترین ها