سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مطهری: انتشارخبردروغ تشکیل فراکسیون جدیدفرصت‌طلبی سیاسی است

بروز شده : ٢-٠۶-١٣٩٣, ٢١:٠٩    نسخه چاپی    
اتفاقات امروز مجلس و انتشار این خبر هر دو در یک راستاست و آن تلاش برای تضعیف رئیس مجلس است. اگر قرار باشد فراکسیون جدیدی تشکیل شود افراد موسس خودشان مصاحبه می‌کنند، چه نیازی است که دزدکی خبری بدون ذکر منبع خبر منتشر شود.
نماینده مردم تهران با رد خبر تشکیل فراکسیونی جدید در مجلس شورای اسلامی توسط وی و چند نماینده دیگر عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان مجلس، گفت: انتشار این خبر با هدف صورت گرفته و یک نوع فرصت طلبی سیاسی است.

علی مطهری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به انتشار خبری مبنی بر تشکیل فراکسیون اعتدال از جانب وی و چند تن دیگر از نمایندگان مجلس با رد این خبر اظهار داشت: هیچ نماینده‌ای مصاحبه‌ای درباره این فراکسیون نداشته و موضوع تشکیل فراکسیون جدید در مجلس مربوط به چند ماه پیش است و بحث امروز نیست.

وی ادامه داد: صحبتی هم که مطرح بوده تحت عنوان فراکسیون "صدای ملت" بوده است نه "اعتدال" که شائبه دولتی بودن داشته باشد. به هر حال این موضوع، موضوع جدیدی نیست و هم‌اکنون برای ما مطرح نیست. .

نماینده مردم تهران درمجلس نهم گفت: موضوع تشکیل فراکسیون جدید مربوط به گذشته است که البته چون ملاحظاتی داشتیم این موضوع مسکوت ماند و همچنان در همان شرایط قبل هستیم و مسئله جدیدی پیش نیامده است. قطعا در صورت رسیدن به تصمیم، با افراد مختلف خصوصا جناب آقای لاریجانی مشورت می‌کنیم.

مطهری انتشار خبر تشکیل فراکسیون جدید در مجلس از سوی برخی رسانه‌ها را یک نوع فرصت‌طلبی سیاسی خواند و گفت: عده‌ای می‌خواهند در فراکسیون رهروان تفرقه ایجاد کنند و به طور کلی هدفشان تضعیف رئیس مجلس است و از هر بهانه ای برای رسیدن به این هدف استفاده می‌کنند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد: اتفاقات امروز مجلس و انتشار این خبر هر دو در یک راستاست و آن تلاش برای تضعیف رئیس مجلس است. اگر قرار باشد فراکسیون جدیدی تشکیل شود افراد موسس خودشان مصاحبه می‌کنند، چه نیازی است که دزدکی خبری بدون ذکر منبع خبر منتشر شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۶-١٣٩٣, ٢١:٠٩

   

پر مبحث ترین ها