سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ابوترابی فرد: استیضاح وزیر ارتباطات مطرح نیست

قوای سه گانه مسئولیت مشترک در این خصوص دارند و باید ظرفیت هایی که داریم افزیش دهیم.
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح وزیر ارتباطات مطرح نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی فرد ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر، در خصوص مطرح شدن طرح استیضاح وزیر ارتباطات از سوی برخی نمایندگان درپی افزایش سرعت اینترنت تاکید کرد: صحبتی در این راستا مطرح نیست و مجلس نیز که در ایام تعطیلات است.

وی در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار مهر، در خصوص تحریم های جدید علیه کشور یادآور شد: نباید فراموش کرد که آمریکا در سوریه و عراق شکست خورده و به گونه ای می خواهد جبران کند.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته اینگونه حرکت ها بر روند مذاکرات تاثیر منفی خواهد داشت و به طور حتم تیم مذاکره کننده ایرانی پاسخ این حرکت آمریکایی ها را می‌دهند.

حجت الاسلام ابوترابی فرد تاکید کرد: شاهد شکست اسرائیل از مردم غزه بودیم و زمانیکه آمریکا چنین شکستی را دید می خواهد با تحریم ایران عقده های خود را کم کنند.

وی در ادامه سخنان خود در پاسخ به سئوال خبرنگاری در خصوص عملکرد فرهنگی دولت طی یکسال گذشته، گفت: اگر بخواهیم عملکرد فرهنگی را از محصول کارمان ارزیابی کنیم، یعنی ارتقای سطح اخلاق دینداری و پیوند اجتماعی ، به گمانم دست اندرکاران اداره کشور قدم های بلندی را بر نداشته اند.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید یک تجدید نظر در این عرصه داشت و به مقوله فرهنگ به طور صحیح نگاه کرد و برنامه ریزی درستی برای ارتقاء سطح اخلاق در جامعه و تقویت بنیانهای دینی و اعتقادی در جامعه داشت.

حجت الاسلام ابوترابی فرد افزود: قوای سه گانه مسئولیت مشترک در این خصوص دارند و باید ظرفیت هایی که داریم افزیش دهیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠۶-١٣٩٣, ٢٣:٠٠

   

پر مبحث ترین ها