سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هتاکی به رئیس مجلس برای رسیدن به اهداف جناحی

اهانت ‌کنندگان به ریاست مجلس باید بدانند که رفتارشان از سوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان رصد شده از این رو باید پاسخگوی عملکرد خود باشند.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از رفتار برخی از نمایندگان و توهین به رئیس مجلس٬ گفت: بروز چنین رفتارهایی در پارلمان ایران اسلامی در شان نظام و ملت نبوده از این رو نمایندگانی که به هتاکی می‌پردازند باید پاسخگو باشند.

ارسلان فتحی‌پور در گفت وگو با خانه ملت٬ با اشاره به توهین یکی از نمایندگان به رئیس مجلس در جریان استیضاح وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری ٬ گفت: اهانت ‌کنندگان به ریاست مجلس باید بدانند که رفتارشان از سوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان رصد شده از این رو باید پاسخگوی عملکرد خود باشند.
نماینده مردم کلیبر٬ هوراند و خداآفرین در مجلس شورای اسلامی٬ با تاکید بر اینکه حفظ شان مجلس و عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری برای ایجاد آرامش در کشور ضروری است٬ افزود: نمایندگانی که خواهان پیش برد اهداف جناح‌های سیاسی خود هستند باید بدانند که اهداف نظام و منویات رهبر معظم انقلاب درمسیری که آن‌ها جستجو می‌کنند نیست.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با بیان اینکه رئیس مجلس در اداره جلسات قوه مقننه به ویژه در روز انتخاب عضو هیات ناظر بر مطبوعات کاملا قانونی عمل کرده است٬ گفت: برخی خواهان به چالش کشاندن و از بین بردن آرامش در کشور به هر قیمتی هستند.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان باید هر چه سریع‌تر رفتار افرادی که قصد توهین و هتاکی به ریاست مجلس را دارند بررسی کنند./
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۶-١٣٩٣, ٠٠:٢۵

   

پر مبحث ترین ها