سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تقدیر علم‌الهدی از روحانی و انتقاد از احمدی‌نژاد

آقای روحانی کمتر وعده می‌دهند و اولویت را تکمیل پروژه‌های نیمه تمام اعلام کرده‌اند که جا دارد از ایشان تشکر نمایم.

امام جمعه مشهد با انتقاد از مشکلات ناشی از عدم اجرای وعده‌های دولت گذشته در سفرهای استانی از جمله وعده حل مشکل بافت فرسوده و خرابی‌های اطراف حرم گفت: بسیاری از مشکلات در اولین جلسه هیئت دولت نهم مطرح شدند و وعده حل آن‌ها در دوسال داده شد که هنوز لاینحل باقی مانده‌اند.

آیت‌الله علم الهدی در دیدار با معاون اجرایی رییس‌جمهور افزود: آقای روحانی کمتر وعده می‌دهند و اولویت را تکمیل پروژه‌های نیمه تمام اعلام کرده‌اند که جا دارد از ایشان تشکر نمایم.

وی گفت: با توجه به وضعیت استثنایی شهر مشهد که سالیانه پذیرای 25 میلیون زائر ایرانی و بیش از دو میلیون زائر خارجی می‌باشد اختصاص بودجه خاص ردیف زیارت و توجه ویژه به مشکلات کلانشهر مشهد و بخصوص رسیدگی به وضعیت حاشیه‌نشینی در مشهد را خواستار هستیم؛ چراکه باعث بروز مشکلاتی شده است.

وی گفت: امیدواریم مشکلات شهر مشهد در هیئت دولت مطرح و برای حل آن چاره‌اندیشی شود.
محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهور نیز در این دیدار با اشاره به مشکلات از جمله «وجود 75000 پروژه نیمه تمام بازمانده از دولت قبل و بدهی‌های این دولت به پیمانکاران و بانک‌ها که باز ناشی از گذشته می‌باشد و شرایط خاصی را برای دولت یازدهم بوجود آورده است»، بر اراده دولت تدبیر و امید در حل مشکل مردم تاکید کرد.
منبع: خبرگزاری ایسنا
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۶-١٣٩٣, ٢١:٣٧

   

پر مبحث ترین ها