سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جعفرزاده: پایداری ها ضربات شدیدی به بدنه اصولگریان وارد کرده اند

بروز شده : ۴-٠٧-١٣٩٣, ١٨:۵٢    نسخه چاپی    
جعفرزاده حزب شدن پایداری‌ها را در انتخابات مجلس بی‌تاثیر دانست و خاطرنشان کرد: با تبدیل شدن "جبهه" پایداری به "حزب" فکر نمی‌کنم بتواند در بحث انتخابات مجلس به‌ آنان کمک کند و به هیچ عنوان در روند افزایش آراء آنان تاثیر گذار نخواهد بود.
نماینده مردم رشت بر این عقیده است که دیگر زمان انتقام جویی و برخوردهای شدید نیست، نمایندکان و دولت می‌توانند با تعامل بیشتری در کنار یکدیگر فعالیت کنند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با نامه نیوز با اشاره به مدت زمان باقی مانده تا انتخابات مجلس دهم و انتخاب نماینده ای اصلح برای تامین حقوق مردم،گفت: برای انتخابات مجلس باید افرادی را انتخاب کنیم که رفع نیاز‌های مردم برایشان به عنوان یک دغدغه محسوب شود و در جهت تامین شرایط بهتر گام بردارند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه برخی از اصولگرایان در حال وارد کردن ضربه به بدنه اصولگرایی هستند،افزود: اصلاح‌طلبان به صورت بسیار حرفه‌ای از مسئله شکافی که میان اصولگرایان رخ داده است به سود خود بهره می‌برند.
جعفرزاده حزب شدن پایداری‌ها را در انتخابات مجلس بی‌تاثیر دانست و خاطرنشان کرد: با تبدیل شدن "جبهه" پایداری به "حزب" فکر نمی‌کنم بتواند در بحث انتخابات مجلس به‌ آنان کمک کند و به هیچ عنوان در روند افزایش آراء آنان تاثیر گذار نخواهد بود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، بابرجسته کردن صفات مرتضی آقاتهرانی، گفت: در میان پایداری‌ها آقای مرتضی آقا تهرانی "دبیرکل جبهه پایداری" بسیار انسان شریف و قابل احترامی هستند، اما بسیاری از افراد این جبهه به بدنه و وجهه اصولگرایی ضربات شدید و غیر قابل جبرانی وارد می‌کنند، که با این سبق و سیاق و تندروی های که این گروه دارند بعید می‌دانم که بتوانند اقبال عمومی در مجلس دهم را به دست آورند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، با بیان اینکه که در مجلس آینده هیچ موضوعی به طور قطع مشخص نیست، تصریح کرد: نمی‌توانیم بگوییم که در مجلس دهم هیچ تندروی وجود نخواهد داشت، این امکان وجود دارد که به جای جبهه پایداری و تندروی‌هایشان، اصلاح‌طلبان تندرو وارد پارلمان شوند.
وی ادامه داد: آنچه که مشخص است این است که تندروی پایداری‌ها دیگر در میان مردم جامعه جایی ندارد. در جلسه‌ی که در مجلس شورای اسلامی میان نمایندگان برگزار شد پایداری‌ها در داخل مجلس هیچ رای نیاوردند و این موضوع نشان دهنده این است که باید در افکار و روند فعالیت‌هایشان تغیراتی را ایجاد کنند.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس،مجلس همگرا با دولت را مجلسی مناسبی دانست و ادامه داد: در مجلس باید به جای برخوردهای شدید و انتقام جویانه نسبت به دولت، نقدهای منصفانه و کاربردی را جایگزین کنند تا تعامل بیشتری میان این دو قوه صورت بگیرد.

نماینده مردم رشت، در پایان با اشاره به بحث استضاح وزرای کابینه دولت تدبیر وامید، که مدتی است در میان بهارستان نشینان به راه افتاده است، گفت: استیضاح هیچ وزیری در دستور کار مجلس نیست. هر استیضاحی که در مجلس بیاید به طور قطع با شکست روبه‌رو خواهد شد.
جعفرزاده ادامه داد: مخالفان دولت همه انرژی خود را برای استیضاح وزیر علوم به کار گرفتند و دیگر هیچگونه انرژیی برای استیضاح وزیر دیگری را ندارند و نمایندگان مجلس به این نتیجه رسیده اند که بجای استیضاح می‌توان از اهرم هایی دیگری نیز استفاده کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٧-١٣٩٣, ١٨:۵٢

   

پر مبحث ترین ها