سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

محمدی گلپایگانی: 400 میلیون پیام برای سلامتی رهبری در زمان بستری ایشان ارسال شد

وی با اشاره به علاقه ای که مردم ایران به رهبری معظم دارند، گفت: وزیر ارتباطات بیان کرد که در هشت روز بستری ایشان، حدود 400 میلیون پیام در سطح کشور ابراز نگرانی و دعا برای سلامتی ایشان فرستاده شده بود که نشان از علاقه مردم به ایشان دارد.
رییس دفتر مقام معظم رهبری گفت: در هشت روز بستری آیت الله العظمی خامنه ای حدود 400 میلیون پیام در سطح کشور ابراز نگرانی و دعا برای سلامتی رهبری فرستاده شده بود که نشان از علاقه مردم به ایشان دارد.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی، عصر پنجشنبه درجلسه اعضا مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، در سالن همایش های جامعه مدرسین قم، با ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به اعضا مجمع اظهار کرد: در زمان انجام عمل جراحی مقام معظم رهبری، دعای خیر مؤمنین بدرقه راه ایشان شد و به لطف خداوند عمل موفقیت آمیزی انجام گرفت.

وی با اشاره به علاقه ای که مردم ایران به رهبری معظم دارند، گفت: وزیر ارتباطات بیان کرد که در هشت روز بستری ایشان، حدود 400 میلیون پیام در سطح کشور ابراز نگرانی و دعا برای سلامتی ایشان فرستاده شده بود که نشان از علاقه مردم به ایشان دارد.

رییس دفتر مقام معظم رهبری بیان کرد: محبوبیت رهبر انقلاب در حدی است که مردم از عمق جان به ایشان علاقه دارند و تقاضاهای ملاقات بسیاری در آن زمان رسیده بود و مراجع نیز در این خصوص بسیار اظهار علاقه کرده بودند.
وی با بیان اینکه رهبری عمود خیمه انقلاب است، ابراز داشت: پرچم اسلام و به خصوص تشیع به دست ایشان است و نقش بسیار مهمی در جهان اسلام دارند.

محمدی گلپایگانی با اشاره به اجلاسی که در خصوص خطرات تکفیری در قم برگزار می شود، گفت: در این همایش علمای بزرگ اهل تسنن از بیش از 70 کشور دعوت شده اند و هدف آن این است که به جهانیان بگویند داعشی ها نه با اسلام و نه با مسلمانان مناسبتی ندارند.

به گزارش مرکز خبر حوزه ، وی با بیان اینکه برای ریشه یابی داعشی ها و ایدئولوژی آن ها باید به بیداری اسلامی در برخی از کشورهای اسلامی بازگردیم، افزود: بعد از بیداری اسلامی و نابودی سران برخی از کشورهای اسلامی تنها راه مقابله با این بیداری این بود که نشان دهند اسلام دین خشنی است و بیداری اسلامی نیز این گونه است.

رییس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه ریشه داعش در خوارج نهروان است، تصریح کرد: پیامبر(ص) وقتی مکه را فتح کردند به جای انتقام از کسانی که این سال ها به او آزار رسانده بودند همه آن ها را بخشیدند.
وی اظهار کرد: این چهره رحمانی پیامبر(ص) و اسلام است و دشمنان اسلام برای جلوگیری از رشد اسلام می خواهند چهره اسلام را خراب کنند و با این حال باز هم نتوانستند موفق شوند.

محمدی گلپایگانی با بیان این که داعش بلای خانمان سوزی است که مدتی است گرفتار آن هستیم و این پدیده خبیث صدماتی برای اسلام به همراه داشته است، گفت: باید بازنگری شود که وهابیت چه کسانی هستند و باید تعلیمات شیطانی آن ها که موجب به وجود آمدن این همه بلا شده برای مرم روشن شود.

وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در مبارزه با داعش و در عراق نقش اساسی داشتند و اگر هدایت های ایشان نبود، اکنون عراق از دست رفته بود.
رییس دفتر مقام معظم رهبری مطرح کرد: به عنایت اهل بیت (ع) مشاهده می کنیم که بزرگان کشورهای همسایه برای ملاقات با مسئولان کشور ما صف کشیده اند.

وی با اشاره به اینکه طلاب و روحانیون در روشن کردن مردم نقش بسیار مهمی دارند گفت: مهم ترین وظیفه روحانیون تبیین انقلاب به نسل های بعدی انقلاب است و باید این حلقه مفقوده بین نسل اول و نسل های بعدی انقلاب را پر کنیم.

محمدی گلپایگانی با اشاره به اینکه همه نیازمندی های انقلاب برآورده نشده است و بسیاری از روستاهای ما امام جماعت ندارند، عنوان کرد: دشمن امروز به وسیله ماهواره وارد خانه های ما شده است و تنها راه مقابله با آن ها این است که مردم را با معارف دین آشنا کنیم.

وی با بیان این که امام زمان(عج) از ما روحانیون انتظارات بسیاری دارند، گفت: اگر شما روحانیون فرصتی پیدا کردید باید به نواحی دوردست بروید و بدانید که مردم شما را دوست دارند و شما باید انقلاب را تبیین کنید تا بچه ها هم بدانند که دوران پهلوی چه فسادی حاکم بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٨-١٣٩٣, ٢٣:٠۶

   

پر مبحث ترین ها