سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شرط حمایت از عارف در انتخابات مجلس

موسوی لاری در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری درباره سرلیستی محمدرضا عارف در انتخابات مجلس آینده و اینکه آیا جریان اصلاحات بر روی او اجماع خواهد کرد، خاطرنشان کرد: آقای عارف یکی از نیروهای خیلی خوب و خوش سابقه در جریان اصلاحات است که حتما اگر آقای عارف خودش را به ما نشان دهد از ایشان حمایت می‌کنیم.
عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز گفت: آقای عارف یکی از نیروهای خوب و خوش‌سابقه در جریان اصلاحات است که اگر خودشان را به ما نشان بدهند از ایشان حمایت می‌کنیم.

عبدالواحد موسوی لاری عضو شورای مرکز مجمع روحانیون مبارز، در حاشیه کنگره حزب کار در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی درباره چگونگی فعالیت مجمع روحانیون برای انتخابات آینده مجلس اظهار داشت: مجمع روحانیون نیز مانند دیگر تشکل‌ها درحال فعالیت است.

وی در خصوص برنامه اصلاح‌طلبان برای انتخابات آینده مجلس، گفت: اصلاح‌طلبان قرص و محکم در انتخابات آینده شرکت می‌کند و انشالله با انسجام و وحدت بیشتراز گذشته حضور پیدا می‌کنند، الان خیلی زود است و یک سال وقت داریم.

به گزارش فارس، موسوی لاری در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری درباره سرلیستی محمدرضا عارف در انتخابات مجلس آینده و اینکه آیا جریان اصلاحات بر روی او اجماع خواهد کرد، خاطرنشان کرد: آقای عارف یکی از نیروهای خیلی خوب و خوش سابقه در جریان اصلاحات است که حتما اگر آقای عارف خودش را به ما نشان دهد از ایشان حمایت می‌کنیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٩-١٣٩٣, ٠٠:٠٩

   

پر مبحث ترین ها