سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حاشیه‌های سخنرانی زیباکلام در کرمان

چند نفر از دانشجویان در گوشه سالن پلاکاردی را با عنوان 'دانشجو می میرد ذلت نمی پذیرد' نمایان کردند.


نشست دکتر صادق زیباکلام با دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان حاشیه هایی به همراه داشت.

به گزارش ایرنا، این نشست ساعت 12 روز یکشنبه در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر کرمان آغاز شد و قرار بود تا ساعت 14 ادامه یابد اما ساعت 13 و 30 دقیقه پایان یافت.

اطلاع رسانی روی بنر در سطح دانشگاه نیز ساعت 12 تا 14 را نشان می داد.

این نشست به دلیل برنامه سخنرانی محمدحسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در تالار وحدت تمام شد که قرار بود ساعت 14 انجام شود.

این گونه پایان یافتن نشست استاد دانشگاه تهران مورد پسند برخی دانشجویان قرار نگرفت.

هنگامی که صادق زیباکلام درباره فعالیت هسته ای ایران سخن می گفت و اینکه ایران تنها کشوری است که فعالیت هسته ای می کند و رییس جمهوری سابق رسما اعلام کرد می خواهیم اسراییل را نابود کنیم. چند نفر از دانشجویان در گوشه سالن پلاکاردی را با عنوان 'دانشجو می میرد ذلت نمی پذیرد' نمایان کردند.

در پی نمایش این پلاکارد و ایراد شعار، زیباکلام اجازه سخنرانی خواست و گفت: 24 ساعت تلویزیون دست شماست، 365 روز در هفته رادیو مال شماست، نماز جمعه مال شماست، مجلس مال شماست، بیرون از مجلس مال شماست، ولی دو ساعت مرا تحمل نمی کنید.

وی در ادامه صحبت های خود که با دست زدن متوالی سایر دانشجویان همراه شد، گفت: این زشت است که شما تمام رسانه های ملی و غیر ملی مملکت را دارید ولی برنامه ای که دو ساعت مال گروهی دیگر است را تحمل نمی کنید و این واقعا فاجعه است.

زیبا کلام بعد از تقدیر و تشکر مجری با خنده گفت: این یعنی چی؟ یعنی وقت تمام است؟

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٩-١٣٩٣, ٠٩:۴۶

   

پر مبحث ترین ها