سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بذرپاش شایعه محکومیتش به انفصال از خدمات دولتی را تکذیب کرد

در حالی‌که هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری دولت گذشته زیر نظر مستقیم نهاد ریاست‌جمهوری و دفتر رئیس‌جمهور تشکیل شده است و پیشتر اعلام شده بود که بیش از 700 پرونده سوءاستفاده و تخلف دولت قبل در این هیئت در حال رسیدگی است، حالا شايعاتي مطرح شده است که یکی از این احکام متعلق به مهرداد بذرپاش است.

مهرداد بذرپاش صدور حکم انفصالش از خدمات دولتی که در محافل رسانه ای از سوی هیئت رسیدگی به تخلفات اداری عنوان شده است را شایعه و کذب می داند.
در حالی‌که هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری دولت گذشته زیر نظر مستقیم نهاد ریاست‌جمهوری و دفتر رئیس‌جمهور تشکیل شده است و پیشتر اعلام شده بود که بیش از 700 پرونده سوءاستفاده و تخلف دولت قبل در این هیئت در حال رسیدگی است، حالا شايعاتي مطرح شده است که یکی از این احکام متعلق به مهرداد بذرپاش، نماینده فعلی مردم تهران در مجلس و صاحب امتیاز روزنامه وطن امروز است که در دوره اول دولت محمود احمدی نژاد، مدیرعامل سایپا و در دوره دوم معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی جوانان بوده است.

 

مهرداد بذرپاش در گفت و گو با خبرآنلاين با تکذيب اين مسئله گفت: من جایی محکوم نشده و حکمی نگرفته ام! مگر اینکه شما بخواهید ما را محکوم کنید!

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٩-١٣٩٣, ١٨:۵۴

   

پر مبحث ترین ها