سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دستگیری 3 نفر قبل از عملیات انتحاری در تهران

بروز شده : ۴-١٠-١٣٩٣, ١٣:٣٩    نسخه چاپی    
دولت یازدهم آغوش خود را به روی همه گروه ها و طیف ها گسترده است و کشور پیشرفت نمی کند مگر با اتحاد همه گروه ها .

وزیر اطلاعات از دستگیری 3 نفر از سرکردگان گروهک های تروریستی در مرز کشورمان خبر داد و گفت: این افراد توسط هنگ مرزی دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، سید محمود علوی به عنوان نماینده تام الاختیار رییس جمهور امروز -چهارشنبه- در جمع مردم شهرستان فردوس حضور یافت و این مطلب را اعلام کرد.

وی ادامه داد: این سه نفر که دستگیر شده اند قصد انجام عملیات انتحاری در ایام پایانی ماه صفر در هیئت های مذهبی تهران را داشتند.

وزیر اطلاعات در ادامه با بیان این که فردوس از جایگاه ارزشمندی در ارائه خدمات علمی، حوزوی و دانشگاهی در دنیای اسلام، تشیع و ایران اسلامی برخوردار است، گفت: مردم فردوس مردم سخت کوشی هستند، بنابراین باید قابلیت پیشرفت بسیار زیادی داشته باشند.

علوی افزود: وحدت ملی ایران، قدرت های بزرگ جهان را در برابر عظمت ایران اسلامی وادار به اعتراف کرده است و مردم ایران اسلامی باید بدانند که وحدت، عامل پیشرفت و آبادانی هر جامعه ای است.

وی تصریح کرد: موضوع راه آهن برای مردم شهرستان فردوس به رویا و آرمان تبدیل شده که این خواسته بحق مردم را پس از سفر به عنوان نماینده مردم شهرستان فردوس پیگیری می کنم.

وزیر اطلاعات همچنین به کاهش نرخ تورم اشاره کرد و یادآور شد: با نگاهی به قیمت ها در اردیبهشت امسال نسبت به اردیبهشت سال قبل، متوجه تلاش دولت در کاهش روند قیمت ها می شویم.

علوی افزود: امروز دولت به دنبال ایجاد امنیت برای همه مردم است و خطرات بر سر راه مردم را از بین می برد و این کار با همت و بیداری سربازان گمنام امام زمان (عج)و همکاری سایر دستگاه های نظامی، انتظامی و دستگاه قضا است.

حجت الاسلام والمسلمین علوی با اشاره به اینکه چرخ اقتصاد کشور باید به دست مردم به حرکت درآید، تصریح کرد: مردم خود، کارآفرین هستند و دولت فقط به کارها سروسامان می دهد.

وی گفت : جریان های سیاسی کشور می توانند با رعایت چهار شرط به فعالیت خود ادامه دهند. این چهار شرط شامل قبول داشتن اسلام ، فعالیت کردن در چهارچوب نظام ، قبول داشتن اصل ولایت فقیه و قبول رهبر معظم انقلاب در جایگاه ولی فقیه است.

وزیر اطلاعات افزود : دولت یازدهم آغوش خود را به روی همه گروه ها و طیف ها گسترده است و کشور پیشرفت نمی کند مگر با اتحاد همه گروه ها .

علوی امنیت امروز کشور را مثال زدنی دانست و گفت : فردوس نیز از لحاظ امنیت، دومین شهر امن کشور است و این مرهون وحدت و همدلی مردم این خطه از کشور است .

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١٠-١٣٩٣, ١٣:٣٩

   

پر مبحث ترین ها