سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

موسوی و کروبی با توبه هم قابل بخشش نیستند

امیدواریم در سال‌های آتی نیز شاهد برگزاری هر چه باشکوه‌تر این یادواره باشیم.

فرمانده سابق سپاه محمد رسول‌الله(ص) با اشاره به فتنه سال 88 گفت: اگر سران فتنه توبه نیز کنند بخشودنی نیستند چرا که به ارزش‌ها و آرمان‌های نظام و خون شهدا اهانت کردند.‌

به گزارش پایگاه خبری «تیک»، سردار ‌حسین همدانی بعد از ظهر امروز در نخستین یادواره 34 شهید روستای طجر علوی ملایر برگزاری یادواره‌ها را کار بزرگ فرهنگی در کشور عنوان کرد و اظهار داشت: برگزاری این یادواره‌ها یک یادآوری برای آن است که بدانیم چه کسانی برای دفاع از مرز و بوم و نظام جمهوری اسلامی از خود گذشتند. وی بیان داشت: دفاع مقدس و شهدا ذخیره‌ای تمام نشدنی هستند و هر چه از این ذخیره بیشتر استفاده کنیم ارزشمندتر می‌شوند.

فرمانده سابق سپاه محمد رسول‌الله(ص) با بیان اینکه شهدا امامزادگان عشقند و ما به آنها نیازمندیم، افزود: امروز ثمره خون مطهر شهدا به بار نشسته به طوری که در جهان نام ایران اسلامی به حرمت این خون‌های مقدس می‌درخشد.

وی با اشاره به دستاوردهای نظام انقلاب اسلامی در آن سوی مرزها افزود: این دستاوردها ثمره خون شهداست و جوانان کشورهای اسلامی از جمله حزب‌الله از شهدای ایران الگو گرفته‌اند.
سردار همدانی با اشاره به اینکه دشمنان نظام از همان ابتدای پیروزی انقلاب با ده‌ها فتنه و توطئه علیه کشورمان به پاخاسته‌اند گفت: امروز انقلاب ما به دیگر کشورها صادر شده و حزب‌الله به نیابت از شهدا در مقابل صهیونیست‌ها و استکبار می‌جنگد.

وی با اشاره به صحبت‌های نخست وزیر رژیم صهیونیستی در خصوص قدرت حزب‌الله بیان داشت: او در این سخنان به قدرت ایران در منطقه اذعان کرده و گفته ما می‌خواستیم دست ایران را از منطقه قطع و قدرت حزب‌الله را تضعیف کنیم اما ایرانیان حزب‌الله دوم را در سوریه راه‌اندازی کردند.
فرمانده سابق سپاه محمد رسول‌الله(ص) با اشاره به اوضاع داخلی سوریه اظهار داشت: مردم سوریه و دولتمردانش با حزب‌الله هستند و سوریه کشوری است که اجازه نداده دشمنان در این کشور پایگاه داشته و به منافع خود برسند.

وی عنوان کرد: ما تجارب ارزشمند هشت سال دفاع مقدس و مبارزه با ده‌ها فتنه با مدیریت آمریکا را به سوریه هدیه کردیم که از صدها کشتی، تسلیحات و میلیاردها دلار ارزشمندتر و بالاتر است.
سردار همدانی با اشاره به اقدامات تکفیری‌ها و داعش در کشورهای مسلمان، آنها را از نسل خوارج و شیطان دانست و ادامه داد: داعش با دلارهای نفتی عربستان مسلمانان را در راستای اهداف استکبار می‌کشند.

وی با اشاره به اینکه پیام شهدا برای همه ما درس است گفت: وصیت‌نامه شهدا را باید برای مردم و نسل جوان بازگو کنیم.

فرمانده سابق سپاه محمد رسول‌الله(ص) با بیان اینکه از نظر شهدا دنیا گردنه‌ای با پیچ و خم‌هایش بیش نیست افزود: زمانی می‌توان از این گردنه عبور کرد که تابع امام و ولایت باشیم.
وی با اشاره به فتنه سال 88 افزود: اگر سران فتنه توبه نیز کنند بخشودنی نیستند چراکه به ارزش‌ها و آرمان‌های نظام و خون شهدا اهانت کردند.

سردار همدانی با بیان اینکه امروز نیز برخی افراد به بهانه‌های مختلف باعث ایجاد مشکلات داخلی در کشور شده‌اند افزود: اینها با دنیاطلبی از مسیر شهدا و ولایت خارج شده‌اند.
وی یادآور شد: امروز ایثارگری و فداکاری بیش از 200 هزار نفر از ستارگان درخشان و جوانان گلگون کفن که 34 نفر از آنها مربوط به روستای طجرعلوی است به ثمر نشسته و نتیجه داده است.

فرمانده سابق سپاه محمد رسول‌الله(ص) بر ادامه مسیر شهدا تأکید کرد و تصریح کرد: برخلاف توطئه دشمنان، حتی مشکلات داخلی مردم را نسبت به نظام و انقلاب دلسرد نخواهد کرد.

دبیر برگزاری یادواره شهدای روستای طجر علوی ملایر با اشاره به اینکه همه ما وامدار خون شهدا هستیم اظهار داشت: امنیت و آسایش امروز ما مرهون خون شهدا در هشت سال دفاع مقدس است. قاسم ملکی با اشاره به پرونده درخشان مردم روستای طجر علوی در دوران‌ پیروزی انقلاب اسلامی و سال‌های دفاع مقدس افزود: مردم این روستا در سال 42 و همچنین اوایل پیروزی انقلاب با حضور در تظاهرات‌ها و راهپیمایی‌ها سابقه درخشانی را از خود به جای گذاشته‌اند.
وی تقدیم 34 شهید و 250 جانباز و ایثارگر را از افتخارات روستای طجر علوی ملایر برشمرد و افزود: این سند افتخار با وجود جمعیت 500 نفری این روستا در کشور بی‌نظیر است.

دبیر برگزاری یادواره شهدای روستای طجر علوی ملایر با بیان اینکه از یک سال گذشته برنامه‌ریزی‌های لازم با همکاری مسئولان و مردم روستا برای برگزاری این یادواره انجام شده، اضافه کرد: این یادواره با محوریت دو شهید شاخص این روستا «سید علی اصغر حسینی» و «شهید پنجعلی کاظمی» با حضور با شکوه مردم و مسئولان کشوری و لشگری برگزار شد.

وی از همه مسئولان و دست‌اندرکاران برای برگزاری باشکوه این یادواره تقدیر کرد و افزود: امیدواریم در سال‌های آتی نیز شاهد برگزاری هر چه باشکوه‌تر این یادواره باشیم.

در این مراسم نیز پیام معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید کشور نیز توسط مدیر بنیاد شهید استان همدان برای حاضران قرائت شد.

در ادامه حاضران با مداحی مداحان کشوری حاج محسن طاهری و حاج غلامعلی کویتی‌پور در سوگ شهدا مرثیه‌سرایی و سینه زنی کردند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١٠-١٣٩٣, ٢٣:۵٢

   

پر مبحث ترین ها