سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دعوت رسمی اصلاح طلبان از ناطق نوری/ همایشی پس از 6 سال سکوت

وی ادامه داد: در این همایش از شخصیت های سیاسی اصولگرا همچون محمد رضا باهنر، علی اکبر ناطق نوری و علی مطهری هم دعوت رسمی می شود تا حضور به هم رسانند.

دبیر همایش اصلاح طلبان با اعلام رسمی برگزاری نخستین همایش اصلاح طلبان پس از 6 سال وقفه و سکوت، گفت: از شخصیت های اصولگرا همچون علی اکبر ناطق نوری در این همایش دعوت رسمی می کنیم.
 
  «رحمان قلی قلی زاده» عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا، درباره همایش شورای هماهنگی جبهه اصلاحات که روز پنجشنبه 25 دی ماه برگزار می شود، افزود: این نخستین همایش شورای هماهنگی اصلاحات در 6 سال گذشته است.

وی ادامه داد: این همایش رسمی به درخواست مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی و در کانون توحید، با حضور بیش از 650 نفر از اعضای شورای مرکزی و دبیران کل شورای هماهنگی اصلاحات، اصلاح طلبان و برخی از شخصیت های اصولگرا برگزار می شود.

دبیر کل همایش اصلاح طلبان با بیان اینکه سه میهمان ویژه در این همایش صحبت می کنند، گفت: محمد رضا عارف، حجت الاسلام و المسلمین عبدالواحد موسوی لاری و معصومه ابتکار یا شهیندخت مولاوردی از سخنرانان هستند.

قلی زاده تصریح کرد: پنج تن از دبیران کل احزاب اصلاح طلب عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات نیز به ایراد سخنرانی می پردازند.

وی ادامه داد: در این همایش از شخصیت های سیاسی اصولگرا همچون محمد رضا باهنر، علی اکبر ناطق نوری و علی مطهری هم دعوت رسمی می شود تا حضور به هم رسانند.

 

دبیر همایش اصلاح طلبان ادامه داد: کمالی دبیر کل حزب اسلامی کار، اسلامی دبیر مجمع نمایندگان ادوار مجلس، اکرمی دبیر کل انجمن معلمان، کرباسچی دبیر کارگزاران و حجت الاسلام سید هادی خامنه ای سخنرانی می کنند.

قلی زاده با بیان اینکه از سید محمد خاتمی هم در این مراسم دعوت شده است، گفت: اگر رییس جمهوری اسبق کشورمان در این همایش حضور نیابد به طور حتم پیامی را ارسال خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، دبیر کل مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی در ادامه به دیدار اعضای برگزار کننده این همایش با رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام اشاره کرد و افزود: اعضای برگزارکننده همایش روز چهارشنبه و یک روز قبل ازهمایش با آیت الله هاشمی رفسنجانی دیدار می کنند.

وی با بیان اینکه همایش روز پنجشنبه مقدمه همایش بزرگ دیگری در سال آتی است، گفت: همایش این هفته به جهت بازبینی، انسجام و بازنگری در برنامه های اصلاح طلبان است و به جهت تعامل هرچه بیشتر برگزار می شود؛ البته همایش سال آینده با هدف حضور در انتخابات خواهد بود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-١٠-١٣٩٣, ٠١:٢۵

   

پر مبحث ترین ها