سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بازگشت پرونده محمدرضا رحیمی از دیوان عالی به دادگاه

معمولا به دو دلیل پرونده از دیوان به دادگاه باز می گردد یا اینکه در پرونده نقصی باشد که باید رفع شود و یا اینکه حکم تائید شده و باید در مرحله اجرای احکام قرار بگیرد. در مورد این جزئیات روز دوشنبه سخنگوی قوه قضائیه توضیح خواهد داد.

سرپرست دادگاه‌های کیفری استان تهران از ارسال پرونده «م-ر» از دیوانعالی کشور به دادگاه کیفری استان خبرداد. 

 

محسن افتخاری در گفت‌وگو با مهر، درباره آخرین وضعیت پرونده «م-ر»  گفت: این پرونده که بخشی از حکم آن در دیوان عالی کشور تایید شده بود به دادگاه کیفری استان تهران بازگشت و به دست ما رسیده است.

سرپرست دادگاه‌های کیفری استان تهران گفت: معمولا به دو دلیل پرونده از دیوان به دادگاه باز می گردد یا اینکه در پرونده نقصی باشد که باید رفع شود و یا اینکه حکم تائید شده و باید در مرحله اجرای احکام قرار بگیرد. در مورد این جزئیات روز دوشنبه سخنگوی قوه قضائیه توضیح خواهد داد.

به گزارش خبرنگار مهر این پرونده، اسفند ماه سال 1392 با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران رفت و روی میز قاضی سیامک مدیر خراسانی قرار گرفت و در دو جلسه غیرعلنی به اتهامات متهم  رسیدگی شد و در نهایت به حبس و جزای نقدی محکوم شد. پس از اعلام حکم متهم با ارائه لایحه اعتراضی پرونده به دادگاه تجدید نظر و دیوان عالی کشور ارسال شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-١٠-١٣٩٣, ٠٩:٢۶

   

پر مبحث ترین ها