سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عضو جبهه پایداری: ای کاش ما هم در حصر بودیم، کبابش به جاست، استخرش به جاست

ای کاش ما آنجا بودیم، کبابش به جاست، استخرش به جاست، همه چیز به جاست و بهترین پزشکان باید از او مراقبت کنند


عضو جبهه پایداری با بیان اینکه خانه محل حصر را دیده است، گفت: ای کاش ما آنجا بودیم، کبابش به جاست، استخرش به جاست، همه چیزش به‌جاست.

به گزارش «انتخاب»، محمود نبویان شب گذشته در مراسم گرامی‌داشت شهید نواب صفوی که در مهدیه مشهد برگزار شد، با اشاره به اینکه صحبت ما در خصوص چرایی شکل‌گیری فتنه است، اظهار کرد: باید به این موضوع نگاهی مبنايي داشت و من فكر مي‌كنم مدعاي آن‌ها اصلا بحث سياسي نبود؛ روز گذشته روز فرار شاه بود و مردم توانستند با دست خالی و امداد خداوند موفق شوند. حالا سوال من این است ما یک شاهی داشتیم، انقلاب شد و او هم رفت، آمریکا هم در نقشه جغرافیا آن طرف دنیاست، با ما چه كار دارد؟

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارتباط با آمریکا برای صدام هم چیزی نداشت، تصریح کرد: مگر می‌شود به رابطه با کفار اعتماد کرد و یا رابطه با آمریکا حلال مشکلات ما شود؟

به نوشته ایسنا، این عضو جبهه پایداری افزود: در سال 88 فتنه چه کسی پشت سر فتنه‌گران بود؟ کشورهای آمریکا، اسرائیل، انگلیس، فرانسه و همه بودند، اواخر مریم رجوی هم به میدان آمد، حتی ریگی هم از آن‌ها حمایت کرد همان جمله معروف که از سروش تا گوگوش از آن‌ها دفاع کردند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آمریکا اعلام کرد که در طول عمر خود بیش از 60 کشور را تحریم کرده اما هیچ کشوری را همچون ایران را تحریم نکرده است. چرا آمریکا دست از سر ایران برنمی‌دارد؟

وی ادامه داد: اعتماد و رابطه با خدا ما را پیروز کرد نه رابطه با آمریکا. كدخداي منطقه ما هستيم چرا رفتيم دنبال يك كدخداي ديگر، با چه كسي داريم حرف مي‌زنيم؟ نظم جديدي در منطقه در حال شكل‌گيري است؛ در لبنان، آمريكا از ما شكست خورد. در سوريه نیز آمريكا از ما شكست خورد. از ما یعنی از سپاه یعنی از حاج قاسم. چرا حملات عليه سپاه شدت گرفت اینکه بي حساب نيست. آمريكا از دست سپاه شكست خورده است.

نبویان خاطرنشان کرد: مشکل اصلی فتنه ولایت فقیه بود و در شعارهای خود به آن اشاره کردند. شعار می‌دادند نه شرقی نه غربی جمهوری ایرانی، چرا، چون اسلام باید برود. فتنه‌گران در آبان ماه 88 قانون اساسی نوشتند و امضا کردند. ما چه زمانی قانون اساسی نوشتیم زمانی که نظام شاه را برانداختیم و نظام جدید روی کار آمد؛ پس به دنبال برانداختن بودید و بحث تقلب نبود؛ شما براندازید با براندازان کدام حکومت به این ملاطفت رفتار می‌کند.

وی با اشاره به اینکه خانه محل حصر را دیده است، گفت: ای کاش ما آنجا بودیم، کبابش به جاست، استخرش به جاست، همه چیز به جاست و بهترین پزشکان باید از او مراقبت کنند. فرقه داوودیه در آمریکا را به یاد آورید که آمریکا با زن و بچه و پیر و جوان همه آن‌ها را در یک جا سوزاند در حالی که آن‌ها به دنبال براندازی هم نبودند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص حصر گفت: حکم این افراد مشخص است، باغی بر انقلاب حکمش مشخص است و معلوم است كه حكمشان چیست.

وی در پاسخ به این صحبت که حصر غير قانوني است، گفت: حصر قانوني است، يك اصل مانده به اتمام قانون اساسي، اصل 176 قانون مربوط به قانون شوراي امنيت عالي است که در آن ذکر شده اگر قانون شوراي عالي امنيت ملي مصوبه‌اي داشته باشد و رهبري امضا كند، می‌شود قانون. پس عملا حصر قانونی است.

نبویان تاکید کرد: ما نیز معتقد هستیم بس است ديگر و ببرید محاکمه کنید. اگر بچه من و شما بود تا به حال اعدام شده بود و استخوان‌هایش هم پوسیده بود.

وی تصریح کرد: نکند آن‌ها به دنبال فتنه دیگری هستند و رفع حصر سرآغاز فتنه جدیدی باشد؟

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-١٠-١٣٩٣, ٢١:۴۴

   

پر مبحث ترین ها