سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توصیه مهم مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی به پایگاه‌های خبری

مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی، شناسنامه دار بودن پایگاه‌های خبری را یکی از شروط لازم برای دریافت یارانه عنوان کرد.

 مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی، شناسنامه دار بودن پایگاه‌های خبری را یکی از شروط لازم برای دریافت یارانه عنوان کرد.
 به گزارش روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، حسن محرابی مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی با بیان این‌که مطابق تبصره 3 ماده 1 قانون مطبوعات، کلیه نشریات الکترونیکی مشمول مواد این قانون هستند افزود: طبق ماده 18 قانون مطبوعات تمامی رسانه ها موظفند نام صاحب امتیاز، مدیر مسوول و آدرس دفتر رسانه را در محل ثابتی درج کنند که محل پیشنهادی برای رسانه‌های فضای مجازی، بخش «درباره ما» است.

محرابی با اشاره به سیاست شفاف‌سازی معاونت مطبوعاتی طی یک سال گذشته، بر لزوم شناسنامه‌دار شدن همه پایگاه‌های خبری دارای مجوز از هیات نظارت بر مطبوعات تاکید و اضافه کرد: با توجه به این‌که پیش از این نیز رعایت ماده 18 قانون مطبوعات به خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری ابلاغ شده است یکی از شروط دریافت یارانه در دوره‌های آتی وجود اطلاعات شناسنامه‌ای در بخش ثابتی از صفحه اصلی سایت خواهد بود.

 

 
 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-١٠-١٣٩٣, ٢٣:٠۶

   

پر مبحث ترین ها