سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ندای ایرانیان رسما از اصلاح طلبان عذرخواهی کرد

بروز شده : ٢-١١-١٣٩٣, ٢١:٢٠    نسخه چاپی    
با توجه به حاشیه های به وجود آمده درباره این یادداشت تاکید می شود موضع رسمی حزب در خصوص همایش اصلاح طلبان، حضور در عالیترین سطح و کمک به همدلی و نزدیکی اصلاح طلبان بوده و هست، بنابراین ضمن عذرخواهی از انتشار یادداشت منتشر شده در خصوص این همایش بار دیگر بر این موضع رسمی حزب تاکید می شود.

کمیته اطلاع رسانی حزب ندای ایرانیان نسبت به انتشار یادداشتی درباره همایش اصلاح طلبان عذرخواهی کرد و افزود: موضع رسمی حزب در خصوص همایش اصلاح طلبان، حضور در عالیترین سطح و کمک به همدلی و نزدیکی اصلاح طلبان بوده و هست.
 
به گزارش پایگاه خبری ایرانیان،به دنبال انتشار یادداشتی در خصوص همایش اصلاح طلبان و طرح برخی مسائل و به دنبال آن حواشی به وجود آمده از این مطلب، کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات حزب ندای ایرانیان توضیحاتی را در این خصوص منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:«خطا بخصوص در رسانه های آنلاین، آن هم در رسانه های آنلاینی که کار خود را به تازگی آغاز کرده اند غیرطبیعی نیست هرچند که باید مسئولان سایت حداکثر دقت را در کاهش خطا ها به عمل آورند. نمونه این خطا، انتشار یادداشتی درباره گردهمایی تحسین برانگیز اصلاح طلبان بود که به همت شورای هماهنگی جبهه اصلاحات بعد از شش سال وقفه در سال های سخت دوباره برگزار شد.»

در ادامه این اطلاعیه آمده است:این یادداشت، یادداشت وارده ای بود که قرار به انتشار آن در پایگاه خبری نبود و متاسفانه به دلیل بی دقتی صورت گرفته منتشر شد و به سرعت در فضای مجازی بازنشر شد. پایگاه خبری حزب ندای ایرانیان لزوما تمامی دیدگاه های حزب را در خصوص مسائل مختلف بازتاب نمی دهد چه آنکه هر روز بیش از 50 خبر در حوزه های مختلف در این سایت منتشر می شود و عملا امکان آنکه تمام اخبار به تصویب کمیته سیاسی، کمیته اطلا ع رسانی و سایر ارکان برسند نیست، هرچند که این پایگاه خبری می بایست ضمن آنکه خط مشی حزب را دنبال کند، نخستین مرجع انتشار دهنده اخبار اختصاصی حزب می باشد.

بر اساس این اطلاعیه ,مواضع رسمی حزب در خصوص مسائل مختلف صرفا از سوی سخنگو، رئیس شورای مرکزی، دبیرکل ومعاونان وی و همچنین کمیته اطلاع رسانی اعلام می شود و سایر اخبار و مواضع لزوما بازتاب دهنده مواضع رسمی حزب نیست.

کمیته اطلاع رسانی حزب ندای ایرانیان در اطلاعیه خود تصریح کرده است:با توجه به حاشیه های به وجود آمده درباره این یادداشت تاکید می شود موضع رسمی حزب در خصوص همایش اصلاح طلبان، حضور در عالیترین سطح و کمک به همدلی و نزدیکی اصلاح طلبان بوده و هست، بنابراین ضمن عذرخواهی از انتشار یادداشت منتشر شده در خصوص این همایش بار دیگر بر این موضع رسمی حزب تاکید می شود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١١-١٣٩٣, ٢١:٢٠

   

پر مبحث ترین ها