سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ولایتی:

مقابله با تحریم‌ها و مذاکرات هسته ای از محورهای گفت‌وگو با پوتین بود/ تأکید مسکو بر توسعه روابط با تهران

بروز شده : ٩-١١-١٣٩٣, ١۴:٢۴    نسخه چاپی    
نماینده ویژه رئیس‌جمهور در سفر به روسیه گفت: در این سفر با آقای پوتین رئیس‌جمهور روسیه دیدار کردیم و بر توسعه روابط دو کشور تأکید شد.

نماینده ویژه رئیس‌جمهور در سفر به روسیه گفت: در این سفر با آقای پوتین رئیس‌جمهور روسیه دیدار کردیم و بر توسعه روابط دو کشور تأکید شد.
علی‌اکبر ولایتی که به عنوان نماینده رئیس‌جمهور کشورمان به روسیه سفر کرده است، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس اظهار داشت: در این سفر با آقای پوتین رئیس‌جمهور روسیه دیدار کردیم که در بخشی از این دیدار وزرای خارجه و انرژی این کشور هم حضور داشتند.

وی با بیان اینکه در دیدار با آقای پوتین بر توسعه روابط بین ایران و روسیه تأکید شد، افزود: ملاقات‌ها در دو بخش انجام شد، یک بخش با شرکت وزرای خارجه و انرژی بود و یک بخش هم با آقای پوتین رئیس‌جمهور این کشور صورت گرفت.

ولایتی در پاسخ به این سؤال که آیا درباره موضوع مذاکرات هسته ای و مقابله با تحریم‌ها نیز در این دیدار صحبت شد، افزود: بله؛ راجع به این موضوعات هم گفت‌وگو شد و آقای پوتین گفت که در راستای کمک‌هایی که روسیه می‌تواند انجام دهد، تلاش خواهد کرد.

وی ادامه داد: در این دیدار که یک‌ساعت و نیم به طول انجامید درباره توسعه همکاری های سیاسی و اقتصادی و گسترش روابط دوجانبه ایران و روسیه،  تحولات منطقه‌ای و جهانی بحث و مذاکره شد.

منبع: فارس

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١١-١٣٩٣, ١۴:٢۴

   

پر مبحث ترین ها