سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شکایت نمایندگان تهران از وزارت علوم

اخیرا دو استاد برخی از دانشگاه‌های تهران با استفاده از پست الکترونیکی اقدام به نشر برخی مطالب هنجارشکنانه و هتاکانه نسبت به دین اسلام، قرآن کریم و انقلاب اسلامی کرده بودند که این موضوع با واکنش نمایندگان مجلس روبه‌رو شد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، با اشاره به شکایت نمایندگان استان تهران از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: این شکایت به علت اظهارات و اقدامات هنجارشکانه و هتاکانه دو استاد دانشگاه‌های تهران بوده است.


مصطفی افضلی‌فرد در گفت‌وگو با خانه ملت، از طرح شکایت نمایندگان استان تهران از محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس خبر داد و گفت: این شکایت به علت اظهارات و اقدامات هنجارشکانه و هتاکانه دو استاد دانشگاه‌های تهران بوده است.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اخیرا دو استاد برخی از دانشگاه‌های تهران با استفاده از پست الکترونیکی اقدام به نشر برخی مطالب هنجارشکنانه و هتاکانه نسبت به دین اسلام، قرآن کریم و انقلاب اسلامی کرده بودند که این موضوع با واکنش نمایندگان مجلس روبه‌رو شد.

وی افزود: اخیرا نشستی برای بررسی این پرونده با حضور معاون وزیر علوم و مسئولان دانشگاه علوم و صنعت برگزار شد، در نهایت مقرر شد که ازاین اقدام هتاکانه و غیرقانونی اساتید جلوگیری و با مسببان آن برخورد شود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، ادامه داد: همچنین مقرر شد که هیأت‌های بدوی در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای رسیدگی به اظهارات این دو استاد تشکیل شود، تا این وزارتخانه نتیجه این نشست را تا سه هفته آینده به این کمیسیون اعلام کند./

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-١١-١٣٩٣, ٠١:٣١

   

پر مبحث ترین ها