سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نامه امام جمعه تبریز به رهبر انقلاب

بروز شده : ۴-١٢-١٣٩٣, ١٠:۴٣    نسخه چاپی    
دوام سایه مبارک حضرتعالی بر سر مسلمین جهان همواره مورد مسئلت از درگاه حضرت احدیت می باشد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز به دنبال دیدار جمعی از مردم استان آذربایجان‌شرقی در نامه‌ای به محضر مقام معظم رهبری از ایشان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش فارس ، آیت الله مجتهد شبستری، به دنبال دیدار جمعی از مردم استان آذربایجان شرقی با مقام معظم رهبری که همه ساله در سالگرد 29 بهمن سال 56 صورت می گیرد ضمن ارسال نامه ای به محضر مقام معظم رهبری از ایشان تقدیر و تشکر کرد.

متن این نامه به شرح ذیل است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

محضر مبارک رهبر عالیقدر انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی)

سلام علیکم؛

بعد از حمد و سپاس به درگاه الهی که به ما نعمت عظمای جمهوری اسلامی و موهبت بی بدیل ولایت فقیه را ارزانی فرمود.

از مراحم حضرتعالی که همه ساله در سالگرد قیام مردم تبریز در 29 بهمن سال 56، اجازه شرفیابی و تجدید میثاق جمعی از مردم آذربایجان شرقی و بهره مندی از افاضات را صادر می فرمایید، از طرف خود و مردم ولایتمدار آذربایجان سپاسگذاری می نمایم.

مطالب بسیار مهم و تاریخی حضرتعالی پیرامون اقتصاد و راه حل برون رفت از مشکلات اقتصادی و مقابله با تهدید های استکبار جهانی و سایر مسائل مطروحه از اهمیت فوق العاده ای برخوردار بود. امید است این رهنمودها و فرمایشات گهربار نصب العین مسئولان محترم اجرائی و مورد توجه قاطبه ملت عزیز به ویژه مردم شریف این استان قرار گیرد.

از اظهار لطف و عنایات جنابعالی نسبت به عموم اهالی غیور آذربایجان علی الخصوص تبریز که موجب دلگرمی مردم و جاری شدن خون جدید در رگ های امت انقلابی و بصیر این دیار گردید، اینک به نمایندگی از آنان سپاسگذاری می نمایم و از اینکه بزرگواری و مراحم جنابعالی، این کمترین را نیز شامل گردید و حقیر ناقابل را مورد تفقد و مرحمت ویژه قرار دادید، تشکر نمایم.

دوام سایه مبارک حضرتعالی بر سر مسلمین جهان همواره مورد مسئلت از درگاه حضرت احدیت می باشد.

با تقدیم و احترامات فائقه

ارادتمند محسن مجتهد شبستری

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١٢-١٣٩٣, ١٠:۴٣

   

پر مبحث ترین ها