سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هم زبانی با اراذل و اوباش شیراز در حمله به مطهری

جمعی از فرزندان شهدا طی بیانیه‌ای با محکوم کردن حادثه اخیر شیراز، اعلام کردند علی مطهری در یکی دو سال اخیر عامداً به تحریک مخالفان خود اقدام کرده و با موضع‌گیری علیه ولی‌فقیه منتقدان خود را مورد حمله قرار می‌دهد.


جمعی از فرزندان شهدا طی بیانیه‌ای با محکوم کردن حادثه اخیر شیراز، اعلام کردند علی مطهری در یکی دو سال اخیر عامداً به تحریک مخالفان خود اقدام کرده و با موضع‌گیری علیه ولی‌فقیه منتقدان خود را با «کف‌گرگی» مورد حمله قرار می‌دهد.
جمعی از فرزندان شهدا با صدور بیانیه‌ای حادثه اخیر شیراز و حمله به علی مطهری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی را محکوم و توجیهکردند.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

ما جمعی از فرزندان شهدای ایران اسلامی حادثه شیراز و حمله به علی مطهری را رویدادی تلخ و ناگوار می‌دانیم که زیبنده جامعه اسلامی نیست و معتقدیم هر عملی که پای را از مرز اخلاق و منطق بیرون بگذارد، محکوم است.

اما هر رویدادی یک ظاهری دارد و یک عقبه‌ای؛ حمله به ایشان در شیراز ظاهر ماجراست اما اهل دقت دلایل و زمینه‌های این حمله را جستجو می‌کنند.

متأسفانه روند مواضع و اظهارات علی مطهری در یکی دو سال اخیر به ویژه بعد از کشف ماجرای دفتر ایشان به گونه‌ای است که از رفتارهای مطهری نوعی فرار به جلو استنباط می‌شود.

در یکی دو سال گذشته علی مطهری عامداً به تحریک مخالفان خود اقدام کرده و در مجلس و بیرون از مجلس با موضع‌گیری علیه ولی‌فقیه منتقدان خود را با «کف‌گرگی» مورد حمله قرار می‌دهد و در جلسه سخنرانی او در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طرفدارانش تا مرز خفه کردن یک دانشجوی منتقد پیش می‌روند.

«فأین تذهبون» این رفتارها و اظهارات تحریک‌آمیز شما چه نسبتی با آزاد منشی‌های گاه و بی‌گاه شما در اولین سال‌های نمایندگی‌تان دارد؟

آیا این اقدامات مشکوک شما و فاصله گرفتن از مواضع اصولی قبلی و نزدیک شدن به کانون ثروت و قدرت و دفاع از فتنه‌گران با اتفاقات ناگوار دفتر شما نسبتی دارد!؟

کوتاه سخن اینکه ما جمعی از فرزندان شهدای ایران اسلامی رفتارهای مشکوک و نعل وارونه زدن‌های علی مطهری را در شأن و جایگاه فرزند شهید آن هم شهید والامقام استاد آیت‌الله مطهری که حاصل عمر امام بود، نمی‌دانیم و از دستگاه‌های نظارتی می‌خواهیم این اقدامات مشکوک و تحریک‌آمیز را بررسی و افکار عمومی را آگاه کنند.

والعاقبة للمتقین‎

فارس

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-١٢-١٣٩٣, ٢٠:٠۶

   

پر مبحث ترین ها