سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله موسوی اردبیلی درگذشت مادر روحانی را تسلیت گفت

بروز شده : ١-٠١-١٣٩۴, ٠٨:٠٧    نسخه چاپی    
جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، درگذشت والده ماجده جنابعالی را به شما و همه بازماندگان تسلیت عرض می نمایم و از درگاه خداوند منان برای ایشان علو درجات و همنشینی با اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواستارم.

آیت الله سید عبدالکریم موسوی اردبیلی از مراجع قم در پیامی درگذشت مادر حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.
 
به گزارش ایرنا، در متن پیام ایشان آمده است: جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، درگذشت والده ماجده جنابعالی را به شما و همه بازماندگان تسلیت عرض می نمایم و از درگاه خداوند منان برای ایشان علو درجات و همنشینی با اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواستارم.

بانوی مومنه و مجاهده خانم سکینه پیوندی مادر رییس جمهوری که در دوران نهضت اسلامی و دفاع مقدس رنج های فراوان کشید، پس از تحمل چند ماه بیماری در سن ٩٠ سالگی،امروز دار فانی را وداع گفت .

مراسم تشییع و خاکسپاری آن مرحومه ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه روز یکشنبه دوم فروردین ماه ۹۴ در سرخه و مراسم ختم در همان روز، ساعت های ۱۴ و ۳۰ تا ۱۶ در سرخه و همچنین ۱۶ تا ۱۷ و ۳۰ دقیقه در سمنان و مراسم ختم تهران نیز ساعت ۱۱ تا ۱۲ و ۳۰ دقیقه چهارشنبه پنجم فروردین ماه در مدرسه عالی شهید مطهری تهران برگزار خواهد شد.

مقام های کشوری و لشکری نیز به همین مناسبت پیام های تسلیت ارسال کرده اند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠١-١٣٩۴, ٠٨:٠٧

   

پر مبحث ترین ها