سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سناتور دلواپس جمهوری خواه باز هم گاف داد

"ظریف بیا در واشنگتن با هم مناظره کنیم!"

سناتور تام کاتن از جمهوریخواهان تندروی آمریکایی در صفحه توییترش ظریف را دعوت کرد تا با او به مناظره بنشیند.


نکته عجیب و مضحک این است که این سیاستمدار آمریکایی نمی داند که مقامات ایرانی بر اساس قوانین آمریکا قادر به سفر به واشنگتن پایتخت آمریکا و یا نقاط دیگر این کشور نیستند و تنها می توانند در محدوده مشخصی در نیویورک به عنوان مقر سازمان ملل تردد داشته باشند.
سناتور جمهوری خواه آمریکایی که قبلا در یک اشتباه مضحک از ایران به خاطر تلاش برای تسلط یافتن بر تهران انتقاد کرده بود در یک اظهار نظر جالب دیگر وزیر خارجه ایران را دعوت کرد که در واشنگتن با او مناظره کند!

به گزارش عصرایران، سناتور تام کاتن از جمهوریخواهان تندروی آمریکایی در صفحه توییترش ظریف را دعوت کرد تا با او به مناظره بنشیند.
نکته عجیب این است که این سیاستمدار آمریکایی نمی داند که مقامات ایرانی بر اساس قوانین آمریکا به طور عادی و معمول، قادر به سفر به واشنگتن پایتخت آمریکا و یا نقاط دیگر این کشور نیستند و تنها می توانند در محدوده مشخصی در نیویورک به عنوان مقر سازمان ملل تردد داشته باشند.

سناتور کاتن طراح نامه 47 سناتور آمریکایی به رهبر ایران بود که طی آن به مقامات ایرانی هشدار داده بودند رئیس جمهور آمریکا قادر به لغو تحریم های ایران نیست.

محمد جواد ظریف وزیر خارجه برای شرکت در اجلاس بازنگری در ان پی تی در نیویورک به سر می برد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٢-١٣٩۴, ٢٠:۵۴

   

پر مبحث ترین ها