سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رییس‌جمهور به «شهریار» می‌رود

وی ادامه داد: این سفر از غرب استان تهران شروع می‌شود و مهمترین بخش آن دیدار با مردم است. در این سفر پروژه مجتمع تجاری اسلامی اندیشه نیز افتتاح می‌شود.

استاندار تهران از سفر رئیس جمهوری کشورمان به شهرستان‌های شهریار، ملارد و قدس در بیست و چهارم اردیبهشت ماه خبر داد.

 

سیدحسین هاشمی در نشست خبری صبح روز پنجشنبه که با حضور معاونین و جمعی از فرمانداران شهرستان‌های استان تهران برگزار شد با اعلام این خبر افزود: دکتر روحانی در سال گذشته چند بار اعلام کردند که علاقه‌مند هستند از نزدیک با مردم تهران دیدار داشته باشند که این امر به دلیل کسرت کار محقق نشد.

وی ادامه داد: این سفر از غرب استان تهران شروع می‌شود و مهمترین بخش آن دیدار با مردم است. در این سفر پروژه مجتمع تجاری اسلامی اندیشه نیز افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به این‌که «این سفر با دیگر سفرهای استانی تفاوت دارد» اظهار کرد: این سفر یک سفر رسمی است؛ بنابراین تمام برنامه‌ها و سفرهای وزرا و رئیس‌جمهور به مناطق مختلف از قبل برنامه‌ریزی خواهد شد که هنوز قطعی نشده اما به احتمال زیاد این سفر استانی در قالب چهار سفر اجرا می‌شود.

استاندار تهران با تاکید بر این‌که «در سفرهای استانی تنها بخشی از مشکلات مردم حل می‌شود نه تمام آن‌ها» افزود: عرضه مشکلات و خواسته‌ها از سوی مردم در این سفر باید مدیریت شود و ما امیدواریم بتوانیم با استقبال حداکثری مردم مواجه شویم.

وی در بخشی از سخنانش تصریح کرد: با توجه به این‌که دولت نمی‌تواند در تمامی حوزه‌ها سرمایه‌گذاری کند باید سعی کنیم در این سفر بحث سرمایه‌گذاری مردم در مناطق با توجه به ظرفیت آ‌ن‌ها مطرح شود.

وی همچنین اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که استان تهران با آن روبروست این است که ما شبکه استانی نداریم و خواسته ما این است که نام تهران را به شبکه پنج اضافه کنند و من از همینجا از شبکه پنج به دلیل انعکاس خبر سفر رئیس‌جمهور تشکر می‌کنم.

استاندار تهران همچنین با تاکید بر این‌که «بحث آب یکی از اولویت‌های استان تهران است» اظهار کرد: ما روش‌های مختلفی برای تامین آب شرب مردم ساکن این استان داریم اما مطمئن باشید در این رابطه از حضور رئیس‌جمهور نیز نهایت استفاده را خواهیم کرد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٢-١٣٩۴, ١٢:۵۶

   

پر مبحث ترین ها