سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سردار نقدی: آن کسی که دائم در کیش است پیام امام را نمی فهمد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: کسی می تواند پیام امام(ره) را تفسیر کند که یکپارچه ضد استکبار باشد نه آنان که تلاش می کنند دَرِ باغ سبز به جنایتکاران کودک‌کش نشان بدهند و با استکبار رابطه برقرار کنند.

سردار سرتیپ نقدی در همایش مسئولین ستاد بزرگداشت سالگرد بیست و ششمین سالگرد ارتحال امام (ره) که در سالن پنج آذر بسیج برگزار شد، افزود: قدرت‌هایی که همه توان خود را برای محو اندیشه ضد استکباری امام به کار گرفتند در حال نابودی هستند.

وی گفت: عده ای می خواهند پیام امام را تفسیر به رأی کنند در حالی که پیام امام به زمان حال تعلق دارد و نیازی به تفسیر ندارد؛ ثانیاً اگر قرار باشد تفسیری از پیام امام داشته باشیم آن‌را از کسی می گیریم که حال و هوای امام را داشته باشد.

سردار نقدی افزود: ارتباط فیزیکی و رفت و آمد با حضرت امام(ره) و خانواده وی و همسایگی با ایشان ملاک تفسیر آراء و نظرات امام نیست.

وی افزود: کسی که در پی اشرافی گری و خوش‌گذرانی است صلاحیت تفسیر پیام امام را ندارد.

سردار نقدی گفت: امام حتی در فصل گرما به نقاط خوش آب و هوا نمی رفت از این رو هر کس مثل او زندگی کند می تواند پیام امام را تفسیر کند نه آن کس که دائم در کیش است.

وی با بیان اینکه پیام امام را شخصیتی پاک و منزه می تواند تفسیر کند گفت: پیام امام غیرقابل انحراف است و ملت در پی کسانی که قصد دارند پیام امام را تفسیر به رأی کنند حرکت نخواهند کرد.

وی افزود: امام(ره) یکپارچه مطیع ولایت بود و از ملت خواست که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت نرسد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: خدا را شاکریم که ولی امری داریم که سرسوزنی با اندیشه های امام زاویه ندارد.

 

منبع: انتخاب

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٢-١٣٩۴, ١٠:٠٧

   

پر مبحث ترین ها