سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیامک های مشکوک در مجلس /عکس

پیش از بررسی طرح ادغام شورای فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی در مجلس، پیامک‌هایی برای مخالفت با این طرح به نمایندگان ارسال شده است.

پیش از بررسی طرح ادغام شورای فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی در مجلس، پیامک‌هایی برای مخالفت با این طرح به نمایندگان ارسال شده است.


به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا٬ نمایندگان مجلس با بررسی اولویت طرح ادغام شورای فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی موافقت کردند که بر این اساس کلیات این طرح در جلسه سه شنبه ۲۲ اردیبهشت مورد بررسی قرار می‌گیرد. یک روز پیش از بررسی این طرح در صحن مجلس، پیامک‌هایی از سوی افراد نا‌شناس برای نمایندگان مجلس فرستاده است.

متن برخی این پیامک‌ها به این شرح است:

- سلام بر نمایندگان ولایتمدار
با وجود (اینکه) شورای عالی فضای مجازی و مرکز ملی فضای مجازی که به فرمان رهبری عزیز ایجاد شده‌اند نیازی به شورای عالی فناوری اطلاعات نیست. لطفا به حذف طرح رای دهید.
کار‌شناسان خبره فناوری اطلاعات

 

- سلام قابل توجه نمایندگان محترم
تمام وظایف شورای فناوری اطلاعات با حکم رهبری صراحتا به شورای عالی فضای مجازی و مرکز ملی فضای مجازی انتقال یافته بدیهی است که دیگر نیازی به شورای عالی فناوری اطلاعات نیست.

 

قابل ذکر است که منبع این پیامک‌ها مشخص نیست. نکته قابل تأمل این است که با توجه به سابقه این احکام نظیر سیاست کلی اصل ۴۴ قانون اساسی که در آن اصلاح قوانین به صراحت توسط معظم له تاکید شده بود، در صورت صلاحدید مقام معظم رهبری مبنی بر ادغام شورای عالی فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی، ایشان در حکم تشکیل شورای عالی فضای مجازی اشاره‌ای به این موضوع می‌داشتند که در حکم اثری از آن دیده نمی‌شود.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٢-١٣٩۴, ٠٠:۴٣

   

پر مبحث ترین ها