سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سردار نقدی: شعارهای اختلافی در اجتماعات این روزها خواست دشمن است

وی افزود: دشمن که نتوانسته در هیچ عرصه ای علیه ملت ایران پیشروی کند و همه توطئه هایش با شکست مواجه شده، تنهای تنها به تفرقه چشم دوخته است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در بازدید از قرارگاه اجرایی مراسم ارتحال امام خمینی(ره) گفت: همهمه و شعارهای اختلافی در اجتماعات این روزها خواست دشمن است.

 سردار سرتیپ محمد رضا نقدی افزود: نامگذاری امسال به همدلی و همزبانی و تاکید رهبر معظم انقلاب بر وحدت در امسال حاکی از اهمیت این مساله است.
وی افزود: دشمن که نتوانسته در هیچ عرصه ای علیه ملت ایران پیشروی کند و همه توطئه هایش با شکست مواجه شده، تنهای تنها به تفرقه چشم دوخته است.
نقدی با بیان اینکه همه باید هوشیار باشیم افزود: شعارهای این روزها که سالگرد ارتحال امام بزرگوار ماست، فقط و فقط باید شعارهای وحدت بخش باشد و از هرگونه شعار تفرقه انگیز جدا پرهیز شود.
وی گفت: مراسمی که با نام و یاد امام خمینی (ره) برگزار می شود، باید مظهر وحدت و یک پارچگی باشد، جای اعلام مواضع جناحی و حزبی نیست. این مراسم جای نشان دادن صمیمیت ها است.
به گزارش ایرنا، رییس سازمان بسیج مستضعفین افزود: ابزار وفاداری به انقلاب و ولایت و ابزار نفرت نسبت به استکبار و امریکای جنایتکار تنها شعارهای ملت است که در همه نمازهای جمعه، راهپیمایی 22 بهمن و روز قدس شعارهای شناخته شده است و زنجیر وحدت ملت است. جز از این شعارها، باید همه جدا پرهیز کنند و احترام شخصیت ها و شرکت کنندگان در مراسم را از هر طیف و جناح همه باید حفظ کنند. اهانت و شعارهای تضعیف کننده علیه هر جناح و شخصیت در چنین مراسمی خواست دشمن است و فقط امریکا و آل سعود سود می برند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠٣-١٣٩۴, ٠١:٢٠

   

پر مبحث ترین ها