سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خاطره ضرغامی از رفتار ناطق نوری

نمی دانم چرا امروز این کارها سخت شده است. توقع اخلاق، تواضع و گذشت از حاکمان بیشتر است تا عوام الناس! در حالی که در فضای سیاسی کشور بر عکس شده است!

عزت‌الله ضرغامی خاطره‌ای از یک انتخابات میان دوره‌ای مجلس و رفتار دو کاندیدای پیروز و شکست خورده پس از اعلام نتایج انتخابات را منتشر کرد.

عزت‌الله ضرغامی رئیس سابق سازمان صدا و سیما خاطره ای از پیروزی ناطق نوری در یک انتخابات میان دوره‌ای مجلس و رفتارش با کاندیدای شکست خورده را منتشر کرد.
وی با انتشار مطلبی با عنوان «به سادگی یک تماس تلفنی!» در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:
انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی بود و رقابت بین آقای ناطق نوری و دکتر احمدی (عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی) در تهران؛ قطب بندی جریان های راست و چپ هم برقرار بود!
نتیجه ی انتخابات به نفع آقای ناطق نوری رقم خورد. فردای آن روز منزل آقای ناطق بودم. ایشان عازم حج بود. پیشنهاد دادم تلفنی از آقای دکتر احمدی حلالیت بطلبد و خسته نباشید بگوید؛ قبول کرد؛ شماره را گرفتم و بعد از احوالپرسی گوشی را به آقای ناطق دادم؛ سکانس باصفایی اتفاق افتاد؛ گفتگویی سرشار از دوستی و محبت و اظهار ارادت به یکدیگر. هیچ کدورتی باقی نماند و هر کدام دنبال مسؤولیت و تکلیف خود رفتند.
نمی دانم چرا امروز این کارها سخت شده است. توقع اخلاق، تواضع و گذشت از حاکمان بیشتر است تا عوام الناس! در حالی که در فضای سیاسی کشور بر عکس شده است!
به گزارش فارس، آقای دکتر احمدی، هم عالم است و هم زاهد. در مدتی که در دبیرخانه شورا (سال های پایانی دهه٦٠) حضور داشتم، معمولاً نهار ایشان نان و سبزی و پنیر بود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٣-١٣٩۴, ١٠:٣۶

   

پر مبحث ترین ها