سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سکوت جبهه پایداری در برابر بازداشت بقایی/تشکلی که هنوز هم حامی تخلفات دولت مهرورز است

جبهه پایداری با سکوت در برابر بازداشت بقایی، عملا پشتیبان تخلفات گسترده دولت مدعی پاکدستی است.

جبهه پایداری که حامی اصلی دولت مهرورزی بود تاکنون در برابر دستگیری حمید بقایی، معاون اجرایی دولت دهم سکوت کرده است.

 روز دوشنبه حجت الاسلام محسنی اژه‌ای در نشست خبری خود از بازداشت حمید بقایی خبر داد. اکنون بیش از دو روز از انتشار این خبر گذشته اما اعضای شاخص جبهه پایداری همچون مرتضی آقاتهرانی، روح الله حسینیان، مسعود میرکاظمی و بیژن نوباوه هنوز هیچگونه اظهارنظری در این باره نکرده‌اند.
بازار اخبار درباره دستگیری بقایی هم داغ است، نظیر اینکه نوبخت اتهام بقایی را غیرقابل بیان خواند یا دفتر احمدی نژاد به حمایت از او پرداخت. کارشناسان و سیاستمداران نیز در حال موضع گیری درباره این بازداشت هستند اما رسانه‌های نزدیک به جبهه پایداری به این خط خبری نمی‌پردازند و در برابر آن سکوت کرده‌اند.
به نظر می رسد جبهه پایداری که گهگاه به انتقاداتی از دولت احمدی نژاد و شخص او می ظرداخت، دوباره به رویکرد حامیانه و پشتیبانی مطلق،عقبگرد کرده است.
به گزارش خبرآنلاین، جبهه پایداری با سکوت در برابر بازداشت بقایی، عملا پشتیبان تخلفات گسترده دولت مدعی پاکدستی است. این دولت فقط در یکی از اقدامات خود حدود 18میلیارد تومان برای دانشگاه خصوصی احمدی نژاد از بیت المال برداشت کرد که بدنبال پیگیریهای دستگاههای نظارتی،حمید بقایی اعلام کرد این مبلغ را به بیت المال بازمی گرداند .

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٣-١٣٩۴, ١١:۵٩

   

پر مبحث ترین ها