سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استیضاح فانی و سوال از طیب نیا در هفته آینده

جلسه استیضاح علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش چهارشنبه هفته آینده در مجلس شورای اسلامی برگزار می شود، همچنین وزیر امور اقتصادی و دارایی برای پاسخ به سوال چهار نماینده سه شنبه آینده در مجلس حضور می یابد.

 

به گزارش ایرنا، مجلس شورای اسلامی هفته آینده روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه جلسه علنی دارد.

علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی سه شنبه هفته آینده برای پاسخ به سوال های محمدرضا خانمحمدی، علیرضا خسروی ، محمد اسماعیلی و محمد جواد نظری مهر نمایندگان ابهر، سمنان و طارم و کردکوی در جلسه علنی مجلس حضور می یابد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار است در جلسات هفته آینده خود به ادامه بررسی طرح استانی-شهرستانی شدن انتخابات مجلس، طرح الزام دولت به حفظ دستاوردها و حقوق هسته ای ملت ایران و طرح اصلاح موادی از قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز بپردازند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفته آینده بررسی طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری ها، طرح اساسنامه شرکت ملی نفت و طرح حمایت از صنعت برق کشور را در دستور کار خود دارند.

قرار است گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان چای کشور در جلسه علنی هفته آینده مجلس شورای اسلامی قرائت شود.

همچنین هفته آینده قرار است گزارش معاونت نظارت مجلس در مورد اقدامات نظارتی مجلس در سال سوم دوره نهم، گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت علوم درباره نحوه اعطای بورس تحصیلی و جذب هیات علمی از سال 68 تاکنون و گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد بانک سرمایه در صحن علنی مجلس قرائت شود.

گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس در مورد تفریغ بودجه سال 92 کل کشور و گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مبنی بر تقاضای تحقیق و تفحص از بررسی وضعیت افراد دو تابعیتی و دارای گرین کارت در حوزه مسوولان و مدیران ارشد و شناسایی خلاءهایی قانونی این موضوع در صحن علنی مجلس قرائت می شود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٣-١٣٩۴, ١۵:۴۵

   

پر مبحث ترین ها