سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بازار داغ ارسال پیام های تبریک هسته ای در شبکه های مجازی

همزمان با اعلام توافق هسته ای ایران با گروه پنج بعلاوه یک، ارسال پیام های تبریک و همچنین اظهار نظر در خصوص توافق ایران با کشورهای غربی در سطح شبکه ای مجازی و اجتماعی رونق و شدت زیادی گرفته است.

با اعلام رسمی توافق هسته ای ایران با گروه 1+5 ، ایرانیان که در شبکه های اجتماعی عضو هستند با ارسال پیام هایی این اتفاق تاریخی را به یکدیگر تبریک می گویند.

تلگرام و وایبر وسیله ای برای ارسال عکس ها و پیام های شادی مردم شده و اعضای شبکه های اجتماعی با اعلام خبر توافق و انتشار پیام و تصاویری در این خصوص، موضوع را اطلاع رسانی می کنند.

همچنین تعداد بسیاری از ایرانیان فعال در شبکه های اجتماعی با گذاشتن پست های مختلف و همچنین عکس هایی از محمد جواد ظریف و عباس عراقچی در صفحه اجتماعی اینستاگرام جملاتی مانند « آغاز فصل نوین برای ایران، ظریف مچکریم ... »، را برای یکدیگر ارسال می کنند.

همچنین پستی مبنی بر اعلام مسیرهای برگزاری جشن هسته ای در تهران در برخی شبکه ها و گروههای اجتمامی اعلام شده که براساس آن مسیرهای میدان کاج، بلوار سعادت آباد، اوین - پارک وی، مدرس جنوب، اوین و بلوار کشاورز، مدرس شمال، اوین به عنوان مسیر برگزاری جشن اعلام شده است.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠۴-١٣٩۴, ١۶:۵٢

   

پر مبحث ترین ها