سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وقتی روحانی از ته دل می‌خندد

وزیر بهداشت پس از جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای، با درج مطلبی کوتاه در اینستاگرامش ضمن اشاره به پیگیری‌های شخص رییس جمهور در بحبوحه مذاکرات، نوشت: شب گذشته دیدم دکتر روحانی پس از ۲۰ ماه از ته دل می‌خندد.

به گزارش تسنیم، دکتر سیدحسن هاشمی در اینستاگرامش آورده است:« در بحبوحه مذاکرات هسته‌ای، گاهی اوقات رییس جمهور چندین شب بیدار بود و مسائل را شخصا پیگیری و رصد می‌کرد. شب گذشته اما دیدم دکتر روحانی پس از 20 ماه از ته دل می‌خندد؛ به ایشان گفتم: "امشب را با خیال راحت بخوابید".»

وی همچنین در مطلبی با عنوان "فتح‌الفتوحی دیگر به دست فرزندان غیور ملت" در وب سایت شخصی‌اش آورده است:« به رسمیت شناخته شدن حق استفاده از فناوری هسته‌ای و توافق میان جمهوری اسلامی ایران و گروه کشورهای ١+٥ را به ملت شریف ایران تبریک عرض می‌کنم. این موفقیت بزرگ که در سایه حمایت‌های مقام معظم رهبری از مجاهدت، فداکاری، دانش و درایت جناب آقای دکتر ظریف، تیم مذاکره کننده و فرزندان غیور ملت در عرصه دیپلماسی به دست آمد، فتح‌الفتوحی دیگر را رقم زد و یاد و خاطره سرداران بزرگ و رزمندگان دفاع مقدس را در اذهان زنده کرد.

در آستانه عید پرشکوه فطر،نه تنها صفحه‌ای درخشان از تاریخ ایران زمین ورق خورد که واقعه‌ای تاریخ‌ساز در جهان به وقوع پیوست تا وعده‌ای که جناب آقای دکتر روحانی، قول تحقق آن را در انتخابات ریاست جمهوری به مردم داده بودند، به سرپنجه تدبیر و امید به بار نشیند.

اینجانب موفقیتی چنین سترگ را به هموطنان عزیز تبریک می‌گویم و خدای بزرگ را برای کسب این پیروزی و سربلندی ایران و ایرانی، شاکرم. ان‌شاءالله با رفع تحریم‌های غیرعادلانه‌ای که باعث آسیب رساندن به سلامت مردم شده، نه تنها در حوزه تجهیزات پزشکی و دارو شاهد اقدامات شایسته‌ای خواهیم بود که با عنایت حضرت حق، در آینده‌ای نه چندان دور، حرکتی تازه برای تبادل دانش، توسعه بیش از پیش علمی کشور و ارائه خدمات بهتر و بیشتر در عرصه بهداشت و درمان را آغاز خواهیم کرد.»

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۴-١٣٩۴, ٠٠:٢٣

   

پر مبحث ترین ها