سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جمع بندي مذاکرات زير ذره بين مجلس

عضو شوراي مرکزي فراکسيون اصولگرايان رهروان ولايت مجلس با اشاره به اينکه پايداري مردم امتيازي براي تيم مذاکره کننده بود گفت: جمع بندي مذاکرات سه شنبه هفته آينده در مجلس مورد بررسي دقيق قرار خواهد گرفت.


عزت الله يوسفيان ملا در مصاحبه با خبرگزاري صداوسيما، پايداري و مقاومت مردم را دردستيابي به توافق هسته اي، شاخصي مهم برشمرد و گفت: رهبر معظم انقلاب از مذاکره کنندگان حمايت کرد و و سپس، مردم کشورمان هم به دليل اطميناني که به تيم مذاکره کننده داشتند صبر کرده و به تيم مذاکره کننده فشاري وارد نکردند.
نماينده مرم آمل در مجلس ادامه داد: تيم مذاکره کننده نيز به دليل اطمينان از مردم و صبوري آنها با خيالي آسوده به مذاکرات ادامه داد و در واقع مي توان پايداري مردم را امتيازي براي تيم مذاکره کننده دانست.


يوسفيان ملا با اشاره به اينکه توافق هسته اي همراه با رعايت خطوط قرمز انجام شد تصريح کرد:‌در اين توافق از انرژي هسته اي محروم نشده و از انرژي در حد رفع نيازمان بهره مند خواهيم بود همچنين دانش هسته اي نيز همچنان رشد خواهد داشت.


وي هدايت ها و رهنمودهايرهبر معظم انقلاب را در دستيابي به توافق با اهميت دانست و گفت: رهبر انقلاب خطوط قرمز و سياست هاي کلي را تنظيم و مشخص کردند،در واقع ترسيم خطوط قرمز از سوي مقام معظم رهبري حتي براي طرف مقابل نيز تعيين تکليف مي کرد و چه بسا در صورت عدم ترسيم خطوط قرمز قدرت چانه زني طرف مقابل بيشتر مي شد.
به گفته يوسفيان ملا مشخص شدن حدود و ثغور مذاکرات از سوي رهبر معظم انقلاب براي طرف مقابل هم الزام آور بود.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۴-١٣٩۴, ١۴:٣٧

   

پر مبحث ترین ها