سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سفرهای استانی احمدی‌نژاد ادامه دارد

بروز شده : ١-٠۵-١٣٩۴, ١۵:۴٣    نسخه چاپی    
محمود احمدي‌نژاد، ركورددار سفر در دوران رياست‌جمهوري خود، در حال ثبت اين ركورد در سال‌هاي پس از اين دوران است. رييس دولت گذشته همچنان سفر مي‌كند تا سفرهاي استاني كه در دولت‌هاي نهم و دهم در چند مرتبه تكرار شد بار ديگر انجام شود. سفرهايي كه بارها اين شائبه را ايجاد كرده كه صرفا جنبه تبليغاتي دارد.

 

تبليغات براي ورود به عرصه انتخابات مجلس شوراي اسلامي. گمانه‌اي كه هر چند با افزايش سفرهاي احمدي‌نژاد به واقعيت نزديك‌تر مي‌شود اما از سوي خود وي صراحتا رد شده است. احمدي‌نژاد كه هفته‌هاي گذشته در پاسخ به اين سوال كه براي انتخابات آينده مجلس ليست خواهد داد آن را سوال كوچكي دانست، باز هم اذهان را به سمتي سوق مي‌دهد كه مي‌خواهد محصول اين سفرها را در انتخابات رياست‌جمهوري آينده برداشت كند.

پاسخي كه خبر از يك هدف عالي مي‌داد از زبان بسياري از نزديكان وي نيز مطرح شد. افرادي كه هر هفته در جلسات ولنجك گرد هم مي‌آيند، خروجي آن را چيزي غير از انتخابات مجلس دهم مي‌خوانند. اما رييس دولت گذشته و نزديكان وي در حالي تمام شواهد را حدس و گمان مي‌دانند كه همه علائم، تكاپوهايي را كه به برگزاري انتخابات نزديك است نشان مي‌دهد. تاسيس دانشگاه ايرانيان- هرچند وضعيت مبهمي دارد- تشكيل كميته رسانه‌اي و از همه مهم‌تر سفرهايي كه با تبليغات گسترده‌اي در حال انجام است، همه و همه نشانه‌هايي از يك حضور است. و چه حضوري نزديك‌تر از دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي.

احمدي‌نژاد در ميان مردم حضور مي‌يابد تا بدنه اجتماعي باقيمانده خود را حفظ كند. بدنه‌اي اجتماعي كه همچنان پايگاه مستحكمي براي رييس دولت گذشته هستند و در هر سفري همراهاني با وفا براي محمود احمدي‌نژاد محسوب مي‌شوند. سفرهايي كه هر چند به نظر مي‌رسد بدون دعوت انجام نمي‌شود اما باز هم بار تبليغاتي آن زياد است. محمود احمدي‌نژاد كه در همه اين سفرها وعده بهار را مي‌دهد و در همه آنها از موعود صحبت مي‌كند، بعد از بابل و همدان و تبريز و... اين‌بار به مقصد شهركرد در چهارمحال و بختياري مي‌رسد.

شهري كه نخستين مقصد رييس دولت‌هاي نهم و دهم پس از توافق وين است، يقينا حرف‌هايي براي شنيدن دارد. دولت بهار، سايت نزديك به رييس دولت گذشته، استقبال از محمود احمدي‌نژاد را اعلام مي‌كند. ١٤:٣٠ پنجشنبه دروازه فارسان. سفري كه به دعوت خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران اين استان انجام گرفته، مقدمات مراسم سخنراني رييس دولت گذشته در يكي از شهرستان‌هاي اين استان را نيز مهيا كرده است.

برنامه استقبال از محمود احمدي‌نژاد
استقبال از دكتر احمدي‌نژاد پنجشنبه ساعت ١٤:٣٠ از دروازه فارسان انجام مي‌شود. به گزارش دولت بهار، مراسم استقبال از رييس‌جمهور سابق كشورمان، روز پنجشنبه اول مرداد ماه ساعت ١٤:٣٠ از دروازه فارسان – ميدان كوهرنگ به سمت شهر چليچه انجام مي‌شود و سپس سخنراني در اين شهر برگزار خواهد شد. محمود احمدي‌نژاد، رييس‌جمهور سابق كشورمان به دعوت خانواده شهدا و ايثارگران و براي حضور در مراسم «كاروان ميثاق با شهدا» و يادواره شهيد سهراب نوروزي و ديگر شهداي شهر چليچه به استان چهارمحال و بختياري سفر مي‌كند.

همچنين دكتر احمدي‌نژاد در شهرستان چليچه از توابع اين استان سخنراني خواهد كرد. بر همين اساس، مراسم استقبال از رييس‌جمهور سابق كشورمان، روز پنجشنبه اول مرداد ماه ساعت ١٤:٣٠ از دروازه فارسان - ميدان كوهرنگ به سمت شهر چليچه انجام مي‌شود و سپس سخنراني در اين شهر برگزار خواهد شد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠۵-١٣٩۴, ١۵:۴٣

   

پر مبحث ترین ها