سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اظهار نظر موحدی کرمانی درباره حضور هاشمی در لیست جامعه روحانیت مبارز

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه جامعه روحانیت مبارز و مدرسین حوزه علمیه قم از ابتدا در صف انقلاب بوده‌اند، گفت: هم ما باید به لیست جامعتین در خبرگان رای دهیم و هم دیگران را تشویق کنیم که به این لیست رای دهند که این یک وظیفه است و اگر چنین شود در نزد خدا ماجور خواهیم بود.

 

 

آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی عصر امروز در جمع دانشجویان بسیجی در مصلای تهران با اشاره به عدم حضور علی لاریجانی در شورای ائتلاف اصولگرایان، گفت: آقای لاریجانی رییس قوه مقننه است و به همین دلیل در شورای ائتلاف حضور ندارند اما شخصا به من در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام گفته اند که من با تو هستم و هر نظری که تو داشته باشی همان نظر من است.

وی همچنین با اشاره به احتمال حضور آیت الله هاشمی در لیست جامعه روحانیت مبارز برای انتخابات خبرگان، گفت: عدم حضور هاشمی در لیست جامعه مدرسین قطعی شده است ولی جامعه روحانیت ملاحظات و مصالحی دارد که البته این مصالح شخصی نیست و حضور آیت الله هاشمی نیز هنوز در لیست جامعه روحانیت قطعی نشده است. طی روزهای آینده جلسه ای در این رابطه برگزار خواهد شد و در این زمینه تصمیم گیری نهایی انجام می شود.

 

به گزارش ایسنا،موحدی کرمانی همچنین با اشاره به مواضع آیت‌الله هاشمی در روزهای اخیر اظهار کرد: من آن بخش از مواضع ایشان که مورد انتقادم بود را به آقای هاشمی گفته‌ام و ایشان نیز قبول کردند. البته ایشان سوابق برجسته‌ای در انقلاب دارند و دارای نقاط ضعف و قوت هستند.

وی همچنین با اشاره به ضرورت رای دادن مردم به لیست جامعتین برای انتخابات خبرگان، گفت: جامعه روحانیت مبارز و مدرسین حوزه علمیه قم از ابتدا در صف انقلاب بودند. هم ما باید به لیست جامعتین در خبرگان رای دهیم و هم دیگران را تشویق کنیم که به این لیست رای دهند که این یک وظیفه است و اگر چنین شود در نزد خدا ماجور خواهیم بود.

 

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-١١-١٣٩۴, ٢٠:۵٧

   

پر مبحث ترین ها