سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سخنگوی کمیسیون حمایت از تولید ملی:

مشکل بازار ارز مدیریتی است

بروز شده : ٨-٠٧-١٣٩١, ٠٩:١٣    نسخه چاپی    
مجلس و دولت باید فکری کنند و در نتیجه آن شوکی به بازار داده شود و تحولاتی در برخی دستگاهها صورت گیرد. مردم باید احساس کنند قول هایی که برای ساماندهی بازار ارز و سکه داده می شود اجرایی خواهد شد.
سخنگوی کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت و پیگیری سیاست های اصل 44 قانون اساسی گفت: مشکل ما در بازار ارز مدیریتی است و با بی تدبیری های دولت این وضعیت نابسامان تر می شود.

جعفر قادری در گفتگو با مهر، با اشاره به ادامه روند افزایش قیمت ارز اظهارداشت: افزایش قیمت ارز با این بی تدبیری های دولت ادامه می یابد و باید یک فکر اساسی در این باره شود.

وی گفت: مشکل ما مدیریتی است اتاق مبادلات ارزی هم کمکی نخواهد کرد. می گویند ارز را به قیمت دو درصد زیر قیمت بازار خریداری می کنند اما کارمزد صرافی سه درصد است که اضافه می شود.

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی خاطرنشان کرد: مجلس و دولت باید فکری کنند و در نتیجه آن شوکی به بازار داده شود و تحولاتی در برخی دستگاهها صورت گیرد. مردم باید احساس کنند قول هایی که برای ساماندهی بازار ارز و سکه داده می شود اجرایی خواهد شد.

نماینده شیراز گفت: در حال حاضر که تلاشی برای جلب اعتماد مردم نشده است و مسئولان بانک مرکزی هر برنامه ای که اعلام می کنند عکس آن رخ می دهد.

قادری تاکید کرد: مجلس باید چارچوب مدیریت حوزه ارز را مشخص کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٧-١٣٩١, ٠٩:١٣

   

پر مبحث ترین ها