سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سکه در كانال 800 هزار تومان شد

قيمت سکه همچنان نزولي است

بروز شده : ٢-٠٩-١٣٩٢, ١۴:٢۶    نسخه چاپی    
قیمت‌ها در بازار داخلی هیچگونه حباب، افزایش و یا کاهش اضافی قیمتی ندارد.
رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر با اعلام اینکه قیمت طلای داخلی با کاهش 3.1 درصدی در یک هفته اخیر مواجه شده است، پیش بینی کرد که قیمت‌ها در وضعیت فعلی باقی بماند.

محمد کشتی آرای در گفتگو با مهر از کاهش 3.1 درصدی قیمت طلا در بازارهای جهانی طی یک هفته اخیر خبر داد و گفت: قیمت طلا در بازار داخلی نیز به تبع قیمت در بازار جهانی در همین مدت به همین میزان 3.1 درصد کاهش یافته است.

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر با اعلام اینکه قیمت‌های طلا و سکه در بازار داخلی، مطابق با قیمت‌های جهانی است، افزود: قیمت‌ها در بازار داخلی هیچگونه حباب، افزایش و یا کاهش اضافی قیمتی ندارد.

وی در مورد کاهش حدود 600 هزار تومانی قیمت سکه تمام بهار آزادی طی سه ماه اخیر اظهارداشت: این امر ناشی از کاهش قیمت جهانی طلا و همچنین ارز است و کاهش قیمت‌ها مسئله ای جهانی است.

کشتی آرای با اشاره به اینکه قیمت طلا در بازارهای جهانی از ابتدای سال جاری میلادی (2013) تاکنون 22 درصد کاهش یافته است، پیش بینی کرد که قیمتها و بازار سکه و ارز در همین وضعیت فعلی باقی بماند.

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز شنبه در بازار 888 هزار تومان، 891 هزار تومان، نیم سکه 456 هزار تومان، ربع سکه 267 هزار تومان، سکه گرمی 176 هزار تومان، هر گرم طلا 18 عیار 91 هزار و 200 تومان و هر اونس طلا در بازارهای جهانی 1244 دلار گزارش شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٩-١٣٩٢, ١۴:٢۶

   

پر مبحث ترین ها