سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شهریاری: دولت یارانه ثروتمندان را حذف و به نان اختصاص دهد

یکی از بخش‌هایی که تعلق گرفتن یارانه به آن اصولی، مهم و ضروری بود بخش نان محسوب می‌شد که متاسفانه با بی‌تدبیری دولت تدبیر و امید این یارانه از مردم گرفته شد.

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت که دولت به جای آنکه فشار را به تمامی مردم بیاورد، یارانه افراد پردرآمد را قطع و به بخش نان اختصاص دهد.

 

حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، با بیان اینکه قوت لایموت درصد قابل توجهی از شهروندان ما به خصوص در استان‌های محروم نان است، گفت: برخی از مردم مستضعف ما در وعده‌های غذایی خود از نان امرار معاش می‌کردند که با افزایش قیمت گویا ما می‌خواهیم نان را از آنها بگیریم.

 

وی با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر اینکه یارانه به ثروتمندان داده نشود، خاطرنشان کرد: دولت محترم به جای آنکه فشار را به تمامی مردم بیاورد، یارانه افراد پردرآمد را قطع و به بخش نان اختصاص دهد.

 

شهریاری همچنین تصریح کرد: یکی از بخش‌هایی که تعلق گرفتن یارانه به آن اصولی، مهم و ضروری بود بخش نان محسوب می‌شد که متاسفانه با بی‌تدبیری دولت تدبیر و امید این یارانه از مردم گرفته شد.

 

این نماینده مردم در مجلس بر لزوم حمایت از مردم بخصوص اقشار مستضعف تاکید کرد و افزود: در زمان بررسی بودجه تمام تلاشمان را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم با یافتن راهکاری به مردم کمک کنیم؛ با رئیس مجلس نیز در این زمینه صحبت کردیم زیرا معتقدیم مردم در این بخش مشکل دارند و همین افزایش قیمت نارضایتی مردم به خصوص قشر مستضعف را باعث شده است.

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت که دولت به جای آنکه فشار را به تمامی مردم بیاورد، یارانه افراد پردرآمد را قطع و به بخش نان اختصاص دهد.

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٩-١٣٩٣, ١٣:٠٣

   

پر مبحث ترین ها