سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تعزیرات حکومتی وارد بازار گرانی مرغ شد

احدهای مربوطه به همراه روسای شعب تعزیرات حکومتی به صورت روزانه و در قالب اکیپ های گشت مشترک در بازار حاضر می شوند و با مشاهده کوچکترین تخطی از قوانین، برخورد قاطع خواهند داشت.

روابط عمومی تعزیرات کشور اعلام کرد: با نزدیک شدن عید نوروز و افزایش تقاضا برای خرید هر ساله افراد فرصت طلبی هستند که سعی دارند با سواستفاده از ناآگاهی مردم از قوانین، سود ببرند.

بر اساس این گزارش، این روزها این افراد فرصت طلب در کمین نوسانات بازار عرضه مرغ هستند و در همین راستا اداره کل نظارت و هماهنگی گشت های مشترک تعزیرات حکومتی بخشنامه ای برای گشت مشترک سراسر کشور ارسال کرده است که براساس آن مدیران اجرایی سازمان تعزیرات حکومتی موظفند نسبت به اجرای طرح سراسری گشت های مشترک در قالب نظارت بر عملکرد واحدهای عرضه کننده مرغ اقدام کنند.

روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی کشور اعلام کرد: این طرح با برنامه ریزی و هماهنگی مدیران کل استانی با دستگاه های مربوطه آغاز و تا زمان بازگشت آرامش نسبی به بازار عرضه مرغ، در مراکز استان و شهرستانهای تابعه با هماهنگی و همکاری دستگاه های نظارتی اجرا می شود. همچنین واحدهای مربوطه به همراه روسای شعب تعزیرات حکومتی به صورت روزانه و در قالب اکیپ های گشت مشترک در بازار حاضر می شوند و با مشاهده کوچکترین تخطی از قوانین، برخورد قاطع خواهند داشت.

در بخشی از بخشنامه اداره کل نظارت و هماهنگی گشت های مشترک سازمان تعزیرات حکومتی آمده است: ضمنا حسب تاکید ریاست محترم سازمان اطلاع رسانی مناسب در زمینه اجرای طرح با هماهنگی روابط عمومی سازمان از طریق صدا و سیما صورت پذیرفته و گزارش اقدامات بصورت هفتگی به این اداره کل اعلام شود.

 

telegram 19dey.com
رئوف توراني    13 اسفند 1393 23:48
باسلامخدمت همكاران توليدكننده مرغ زنده ومسئولين دست اندركار صنعت مرغ .توليد كنندهاي كه سه ماه قبل در قبال توليد خوددرهركيلو١٠٠٠ تا١٥٠٠تومان خسارت ازاصل سرمايه ديده وديگرتوان جوجة ريزي را نداردوقيمت فعلي مرغ روزنه اميدبراي جبران خسارت وبازپرداخت ديون خودبه بانك وبازارايجاد شده أقايان به فكر كنترول بازار و بي انگيزه كردن توليد كننده نمايند
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١٣-١٢-١٣٩٣, ١٧:۵٢

   

پر مبحث ترین ها