سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تولید روزانه ایران خودرو به زیر ۱۰۰۰ رسید

بروز شده : ٣-٠٨-١٣٩۴, ٠٩:۴٠    نسخه چاپی    
یک مقام مسئول در صنعت خودرو خبر داد، حجم تولید روزانه ایران خودرو به زیر هزار دستگاه رسید.یک مقام مسئول در صنعت خودرو در گفت‌وگو با تسنیم، با گلایه از اینکه اعلام ارائه وام 25 میلیونی خرید خودرو باعث تشدید رکود بازار خودرو شده است، اظهار داشت: مردم با اعلام این خبر دست از خرید برداشته و منتظر اجرایی شدن تخصیص این وام هستند.

وی با بیان اینکه دولت می‌بایست چند روز قبل از اجرایی شدن این وام خبر آن را اعلام می کرد، افزود: در حال حاضر خرید و فروش خودرو راکد است و کمتر خریداری در بازار دیده می‌شود که این امر خود تأثیرات منفی را بر صنایع وابسته به صنعت خودروسازی می گذارد.

این مقام مسئول در صنعت خودرو ضمن بیان اینکه تولید روزانه ایران خودرو در اردیبهشت ماه حدود 2 هزار و 400 دستگاه بود، افزود: میزان تولید روزانه این شرکت در مهرماه به حدود 910 دستگاه رسیده است که این رقم نشان از رکود جدی بازار خودرو دارد.

وی تصریح کرد: البته خوشبختانه پیش بینی می‌شود با رفع برخی مشکلات تولید روزانه ایران خودرو به هزار و 500 دستگاه و سایپا به هزار دستگاه در آبان ماه برسد.

telegram 19dey.com
علی    3 آبان 1394 14:29
با سلام
رفتم یه خودرو صفر سمند se تحویل فوری بگیرم . ماشین زیر پام روا 85 هست . همه میدونید که چی هست و چه قیمتی داره . ماشین صفر تولید مهر ماه 94 سمند قطعات داخل و صندلی و دور فرمان و کارو و تودوزی درهاش از ماشین روای مدل 85 من پایین تر و بی کیفیت تر بود . باورم نمی شد . ...
مرگ بر خودرو بی کیفیت داخلی حاالاچه ایران خودرو و سایپا باشه چه چینی مال کرمان موتور و مدیران خودرو .و ....
مرگ بر فروش گران و بدون نظارت ماشین بر مردم .
مرگ بر خودروسازانی که به همین راحتی با ماشینهای بی کیفیتشون چون عزیزان این مرز و بوم رو می گیرن .
  • +2

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٨-١٣٩۴, ٠٩:۴٠

   

پر مبحث ترین ها